Turkcell Gold (Faturalı Hat)

Konusu 'Turkcell' forumundadır ve OrKuN tarafından 10 Eylül 2009 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Turkcell Gold (Faturalı Hat)

  [​IMG]

  Turkcell Gold Paket ile ayda KDV ve ÖİV dahil 79 TL'ye her yöne dilediğinizce konuşun, ayrıcalıklı müşteri hizmetlerinden faydalanın!
  Turkcell Gold Paket'e geçin, avantaj ve ayrıcalıklardan yararlanmaya başlayın.
  Size özel 0532 7587878 nolu Turkcell Gold Müşteri Hizmetleri'den dilediğiniz an sıra beklemeden ayrıcalıklı hizmet alın.

  Gold paketin avantajlarından faydalanmak için tek yapmanız gereken, GOLD yazıp 7010' a göndermek.

  Ücretlendirme
  Turkcell Gold Paket alın, tüm vergiler dahil 79 TL'ye Turkcell'lilerle 5000 dakika diğer yönlere 1000 dakika dilediğinizce konuşun.

  Gold Paket alan abonelerin tarifesi Herkesle, paketleri Herkesle 600 olur ve bu tarife üzerinden ücretlendirilir. Kampanya kapsamındaki dakikaların aşımları yine Herkesle tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

  Turkcell Herkesle (Faturalı Hat)
   


 2. OrKuN Well-Known Member

  Katılım
  • Kampanya bireysel faturalılar için geçerlidir.
  • Gold paketin avantajlarından faydalanmak için GOLD yazıp 7010' a gönderebilirsiniz. Turkcell Gold üyeliğiniz, başvurunuzu takip eden ilk fatura döneminizden itibaren başlayacaktır.
  Detaylar
  • Kullanım Şartı
   -Turkcell GOLD Paket avantajlarından faydalanabilmek için Herkesle 600 veya ALO 480 paketlerinden birine sahip olunması gerekir.
   -Turkcell Gold Paketine Alo 480+480 paketiyle de sahip olunabilir.
  • Kampanya Dakikaları
   Turkcell içi 5000 dakika, diğer yönlere 1000 dakika faydası LİMON kampanyası dahilinde verilen dakikaların Herkesle 600 paket dakikalarına ilave edilmesi ile sağlanmaktadır.
   

Sayfayı Paylaş