Turkcell Faturalılara Diğer Cep

Konusu 'Turkcell' forumundadır ve OrKuN tarafından 12 Şubat 2010 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  DİĞER CEP
  Diğer operatörler ile çok uygun fiyata konuşmanın yolu!
  KDV ve ÖİV dahil ayda sadece 11 TL'ye diğer operatörler ile tam 90 dakika konuşmak için DIGERCEP yazıp 5700'a kısa mesaj gönderebilirsiniz.

  Katılım
  • Diğer cep paketini almak için DIGERCEP yazıp 5700'a kısa mesaj göndermek yeterlidir. Kayıt SMS'ini gönderdikten ve kaydınız gerçekleştikten sonra cep telefonunuza talebin alındığına ve fatura kesim tarihi itibari ile diğer cep paketinden faydalanabileceğinize dair bir bilgilendirme mesajı gelecektir. Ayrıca fatura kesim tarihinde de Diğer cep paketi aktiflendiğinden bu konuda kısa mesaj ile bilgi verilmektedir.
  Detaylar
  • Diğer cep numaraları ile indirim yurt içinde geçerlidir ve 90 dakika ile sınırlıdır.
  • 90 dakikanın aşılması durumunda diğer operatör aramalarınız kendi tarifeniz üzerinden ücretlendirilir.
  • Diğer Cep paketi kapsamında kalan dakikaları ücretsiz öğrenmek için DAKİKA yazıp 5779'a kısa mesaj göndermek yeterlidir.
  • Turkcell, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  Özel servis numaralarının ücretlendirilmesi
  Yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, Turkcell Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralar ve özel servis numaralarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanmakta olduğunuz tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifenizde belirtilen ücretler veya var ise ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır.
   


Sayfayı Paylaş