Turkcell EvTurkcell

Konusu 'Turkcell' forumundadır ve OrKuN tarafından 12 Şubat 2010 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  EvTurkcell
  Sabit hatlarla en uygun fiyata konuşturan EvTurkcell dönemi başladı!
  Evinizde de Turkcell kullanarak sabit hatlarla en uygun fiyata konuşabiliyorsunuz. EvTurkcell’li Hazır Kart'lılar, ayda 39 kontöre evden yurt içi sabit hatlarla tam 400 dakika konuşuyor. Evde de Turkcell kullanın, ev ekonomisi hareketine katılın!
  EvTurkcell kampanyası 31 Mart 2010 tarihine kadar geçerlidir.

  Ücretlendirme
  EvTurkcell'den faydalanan Hazır Kart'lı aboneler, EVDE CEP yazıp 8058'e gönderdiklerinde ayda 39 kontör karşılığında 30 gün boyunca ev alanından yurt içi sabit hatları arayabilecekleri 400 dakika kazanabilirler.

  Paket aşımlarının 5 dakikası 2 kontör ile ücretlendirilecektir.
  • Paket ücretlendirme periyodu 1dk’dır.
  Katılım
  • Kampanyaya katılmak için ev olarak seçeceğiniz alandan EVTURKCELL veya EVDEYIM yazıp 8008'e göndermeniz ve gelecek onay mesajını EVET yazıp cevaplamanız gerekmektedir. Ayrıca, 8008'i arayarak da EvTurkcell'den faydalanmaya başlayabilirsiniz. 8008'i aradığınızda abonelik için yönlendirileceksiniz.
  • Abonelik onay mesajını aldıktan sonra, ev alanınızdan yurt içi sabit hatlarla konuşma başlattığınızda, bir indirim anonsu duyacaksınız. İndirim anonsunu duyduğunuz her aramada konuşmanız indirimli olacak demektir.
  • Eğer EvTurkcell kampanyasına daha önce katıldıysanız ve EvTurkcell paketi almak istiyorsanız, 8058’e EVDE CEP yazıp göndermeniz yeterli.
  • EvTurkcell paketiniz her ay otomatik yenilenecektir.
  • Kampanyaya tüm bireysel Turkcell'liler katılabilir.
  • Tarifeniz ne olursa olsun, EvTurkcell kampanyasına abone olabilirsiniz.
  • 8008 servisi, ilk arama yaptığınız yeri indirimli konuşma yeriniz olarak tanımlar. Bu yüzden, evinizden indirimli konuşabilmek için, 8008'i mutlaka evinizdeyken ya da indirimli alan olarak nereyi seçmek istediğiniz yerden aramanız gerekir. Kısa mesajla yapacağınız EvTurkcell abonelik işlemini de mutlaka indirimli konuşmak istediğiniz ev alanınızdan yapmanız gerekir.
  • Tanımlanan alanı değiştirme veya evden indirim anonsunu duyamadığınız alanı indirimli alanınıza ekleme gibi işlemleri 8008'i arayarak yapabilirsiniz.
  • EvTurkcell dakika paketleri 1 milyon kişiyle sınırlıdır.
  • Katılım için gönderilen sms ve 8008 sesli yanıt sistemi aramaları ücretsizdir.
   


 2. OrKuN Well-Known Member

  Kapsam
  EvTurkcell indirimi sadece yurt içi sabit hatlara yapılan aramalarda geçerlidir. Kıbrıs PSTN ve Global Star hariç tüm yurt içi sabit hat aramaları indirim kapsamındadır.

  EvTurkcell ile yurt içi sabit hatlarla 400 dakika konuşulabilmektedir. "Yurt içi sabit hatlarla en uygun fiyata konuşma" söyleminde, operatörlerin 400 dakikaya kadar yurt içi sabit hat aramalarını içeren tarifeleri baz alınmıştır.

  8008, sadece Turkcell numaralarından ve aynı gün içinde en fazla 5 kez aranabilir.

  Bilgi sorgulama
  *123*53# tuşlayarak veya müşteri hizmetlerini arayarak kalan konuşma sürenizi öğrenebilirsiniz.
  Ev alanınızı ise *858# yazıp evet tuşuna basarak sorgulayabilirsiniz.

  Ücretlendirme periyodu
  EvTurkcell paketlerinin ücretlendirme periyodu 60sn'dir.

  İndirimli Alan
  EvTurkcell servisine aboneliğiniz varsa, indirimli alan olarak belirlediğiniz yerden yurt içi sabit hatlara yaptığınız her aramada “Evde Turkcell'le İndirim” anonsunu duyarsınız. Bu anonsu duyduğunuzda konuşmanız indirimli olacaktır. Eğer evinizde indirim anonsunu duyamıyorsanız, evinizin bu anonsu duyamadığınız alanından 8008'i aramanız yeterli. Gerekli yönlendirmeler sesli yanıt sisteminde yapılır. Böylece indirim anonsunu duyamadığınız alan da indirimli alanınız içine eklenir. Eskiden indirim anonsunu duyduğunuz yerden şimdi anonsu duyamadığınız durumlarda Turkcell Müşteri Hizmetleri'ni aramalısınız.

  Konferans görüşme
  Dakikalarınızı konferans görüşmesi için kullanabilirsiniz.

  Numara değişikliği & Devir & Borçtan Dolayı Kapama
  Numara değişikliği yaptığınızda aboneliğiniz devam eder. Numaranızı devrettiğinizde o numaraya ait olan abonelik iptal olur. Borçtan dolayı yapılan hat kapamalarında da abonelik iptal edilir.

  İptal
  400 dakikalık paketiniz 30 gün geçerlidir. 30 günün sonunda paket aboneliğiniz otomatik olarak yenilenir. Paketinizi iptal etmek için IPTAL PAKET yazarak 8058’e göndermeniz gerekmektedir. Paket kullanım süreniz dolduğunda, paketiniz iptal edilecek ve tekrar yenilenmeyecektir.

  EvTurkcell servisinden çıkmak içinse IPTAL EVTURKCELL yazıp 8008'e göndermeniz gerekmektedir.
  8008, sadece Turkcell numaralarından ve aynı gün içinde en fazla 5 kez aranabilir.

  Turkcell kampanya tarih ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

  Özel servis numaralarının ücretlendirilmesi
  Yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, Turkcell Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralar ve özel servis numaralarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanmakta olduğunuz tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifenizde belirtilen ücretler veya var ise ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır.
   

Sayfayı Paylaş