Turkcell EvTurkcell (Faturalı Hat)

Konusu 'Turkcell' forumundadır ve OrKuN tarafından 12 Şubat 2010 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  EvTurkcell
  Sabit hatlarla en uygun fiyata konuşturan EvTurkcell dönemi başladı!
  Kampanyaya kayıt olan bireysel faturalılar, ayda 6TL'ye evden yurtiçi sabit hatlarla tam 400 dakika konuşuyor.
  EvTurkcell kampanyası 31 Mart 2010 tarihine kadar geçerlidir.

  Ücretlendirme
  EvTurkcell'e kullanım bedeli aylık KDV ve ÖİV dahil 6 TL'dir.
  Faturalı hatlar paket dakikalarını aştıklarında dakikası 6Kr ile ücretlendirilir.

  Katılım
  • Kampanyaya katılmak için ev olarak seçeceğiniz alandan EVTURKCELL veya EVDEYIM yazıp 8008'e göndermeniz ve gelecek onay mesajını EVET yazıp cevaplamanız gerekmektedir. Ayrıca, 8008'i arayarak da EvTurkcell'den faydalanmaya başlayabilirsiniz. 8008'i aradığınızda abonelik için yönlendirileceksiniz.
  • Abonelik onay mesajını aldıktan sonra, ev alanınızdan yurt içi sabit hatlarla konuşma başlattığınızda, bir indirim anonsu duyacaksınız. İndirim anonsunu duyduğunuz her aramada konuşmanız indirimli olacak demektir.
  • Kampanyaya tüm bireysel Turkcell'liler katılabilir.
  • Tarifeniz ne olursa olsun, EvTurkcell servisine abone olabilirsiniz.
  • 8008 servisi, ilk arama yaptığınız yeri indirimli konuşma yeriniz olarak tanımlar. Bu yüzden, evinizden indirimli konuşabilmek için, 8008'i mutlaka evinizdeyken ya da indirimli alan olarak nereyi seçmek istediğiniz yerden aramanız gerekir. Kısa mesajla yapacağınız EvTurkcell abonelik işlemini de mutlaka indirimli konuşmak istediğiniz ev alanınızdan yapmanız gerekir.
  • Tanımlanan alanı değiştirme veya evden indirim anonsunu duyamadığınız alanı indirimli alanınıza ekleme gibi işlemleri 8008'i arayarak yapabilirsiniz.
  • EvTurkcell dakika paketleri 1 milyon kişiyle sınırlıdır.
  • Katılım için gönderilen sms ve 8008 sesli yanıt sistemi aramaları ücretsizdir.
   


 2. OrKuN Well-Known Member

  Kapsam
  EvTurkcell indirimi sadece yurt içi sabit hatlara yapılan aramalarda geçerlidir. Kıbrıs PSTN ve Global Star hariç tüm yurt içi sabit hat aramaları indirim kapsamındadır.

  EvTurkcell ile yurt içi sabit hatlarla 400 dakika konuşulabilmektedir. "Yurt içi sabit hatlarla en uygun fiyata konuşma" söyleminde, operatörlerin 400 dakikaya kadar yurt içi sabit hat aramalarını içeren tarifeleri baz alınmıştır.

  Faturalı hatların paket abonelikleri 1 ayın sonunda otomatik yenilenir.
  8008, sadece Turkcell numaralarından ve aynı gün içinde en fazla 5 kez aranabilir.

  Ücretlendirme periyodu
  EvTurkcell paketlerinin ücretlendirme periyodu 6sn'dir.

  Bilgi sorgulama
  444 0 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri'ni arayarak kalan konuşma sürenizi öğrenebilirsiniz. Ev alanınızı ise *858# yazıp evet tuşuna basarak sorgulayabilirsiniz.

  İndirimli alan
  EvTurkcell servisine aboneliğiniz varsa, indirimli alan olarak belirlediğiniz yerden yurt içi sabit hatlara yaptığınız her aramada “Evde Turkcell'le İndirim” anonsunu duyarsınız. Bu anonsu duyduğunuzda konuşmanız indirimli olacaktır. Eğer evinizde indirim anonsunu duyamıyorsanız, evinizin bu anonsu duyamadığınız alanından 8008'i aramanız yeterli. Gerekli yönlendirmeler sesli yanıt sisteminde yapılır. Böylece indirim anonsunu duyamadığınız alan da indirimli alanınız içine eklenir. Eskiden indirim anonsunu duyduğunuz yerden şimdi anonsu duyamadığınız durumlarda 444 0 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri'ni aramalısınız.

  Konferans görüşme
  Dakikalarınızı konferans görüşmesi için kullanabilirsiniz.

  Numara değişikliği & Devir & Borçtan dolayı kapama Numara değişikliği yaptığınızda aboneliğiniz devam eder. Numaranızı devrettiğinizde o numaraya ait olan abonelik iptal olur. Borçtan dolayı yapılan hat kapanmalarında da abonelik iptal edilir.

  İptal
  Abonelik iptali işlemini hem 8008'i arayarak hem de 8008'e IPTAL EVTURKCELL yazıp göndererek yapabilirsiniz. İptal durumunda abonelik tarihinden itibaren 1 ay sonra servis aboneliği iptal olur.
  Turkcell kampanya tarih ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

  Özel servis numaralarının ücretlendirilmesi
  Yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, Turkcell Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralar ve özel servis numaralarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanmakta olduğunuz tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifenizde belirtilen ücretler veya var ise ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır.
   

Sayfayı Paylaş