Turkcell Ekominik

Konusu 'Turkcell' forumundadır ve OrKuN tarafından 30 Nisan 2010 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Evdeyken ev telefonuyla konuşurum diyorsanız Ekominik tam size göre. Ev veya iş yerinizdeki sabit hatlı telefonunuza takacağınız Ekominik’le konuşmak artık çok ucuz. Hemen siz de Ekominik alın, ev ekonomisi hareketine katılın.

  [​IMG]

  Konuşmak artık Ekominik ile çok ucuz. Hem evinizde hem de ofisinizde Ekominik kullanarak çok ucuza konuşabilirsiniz. Ev veya iş telefonunuza Ekominik takarak, hem sabit hat faturanızı düşürebilir hem de sabit hatlarla rahat rahat konuşabilirsiniz. Üstelik sabit hattınızdan vazgeçmenize ve alıştığınız sabit hatlı telefonunuzu bırakmaya da gerek yok. Telefonunuzu ve sabit hattınızı Ekominik’e bağlayarak, sabit numaranızdan çağrı almaya devam edebilirsiniz.

  Ekominik kampanyası 30 Haziran 2010’a kadar geçerlidir.

  Ücretlendirme
  24 ay boyunca KDV ve ÖİV dahil 24 TL ödeme taahhüdü verdiğiniz taktirde, Ekominik cihazı ve yurtiçi sabit yöne geçerli 500 dakika görüşme hakkı kazanıyorsunuz. Üstelik ilk 3 ay gece Turkcell’lilerle ücretsiz konuşuyorsunuz. Tüm GSM aramalarında ise sabit hattınıza göre %60’a varan tasarruf sağlıyorsunuz.
  Aylık Ödeme (TL)......................................24 TL * 24 ay
  Aylık Sabit Hatlarla Görüşme (Dk).................500 dk
  Paket Aşım Fiyatı (TL)................................0,07
  GSM Aramaları (TL)....................................0,1818
  *Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
  İlk 3 ay, akşam saat 21:00 ile sabah saat 09:00 arasında tüm Turkcell’lilerle yapacağınız görüşmeler ay boyunca toplam 5.000 dakikaya kadar ücretsiz.
  Ücretlendirme periyodu 6sn’dir.

  Katılım Koşulları
  • Turkcell İletişim Merkezleri veya anlaşmalı zincir mağazalardan kampanyaya katılabilirsiniz.
  • Kampanyadan Turkcell'de en az 6 aylık kaydı bulunan ve son 6 ay içinde ödenmemiş faturası olmayan, borçtan kapanmış herhangi bir hattı bulunmayan bireysel faturalı aboneler faydalanabilir.
  • Kampanyadan 1 hattınızla, kampanya tanımlı olduğu sürece 1 kez faydalanabilirsiniz.
  • En fazla 3 hattınızla kampanyadan faydalanabilirsiniz.
  • Kampanya başka şahıslara devredilemez.
   


Sayfayı Paylaş