Turkcell Diğer Cep

Konusu 'Turkcell' forumundadır ve OrKuN tarafından 12 Şubat 2010 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Şimdi diğer cepler de çok ucuz!
  Turkcell'lilerle konuşmak çok ucuz. Artık diğer ceplerle konuşmak da çok ucuz!
  Turkcell ve sabit hatlar ile kendi tarifenizden, diğer cepler ile 5 dakikası 2 kontöre konuşabilirsiniz.
  Kampanya 31 Mart 2010'a kadar geçerlidir.

  Katılım Koşulları
  • FIRSAT yazıp 6666 ’ya göndererek kampanyaya kayıt olabilirsiniz.
  • Kaydınız gerçekleştikten sonra cep telefonunuza kampanyaya kaydolduğunuza dair bir bilgilendirme mesajı gelecektir. Bu mesajdan sonra tek seferde 150 ve üzeri kontör yüklemeniz gerekmektedir. Tek seferde 150 ve üzeri kontör yüklediğinizde indiriminizin aktiflendiğine gelecek olan bilgilendirme mesajından sonra indirimli konuşabileceksiniz.
  • Tüm tarifelerdeki Hazır Kart’lılar bu kampanyadan yararlanabilir.
  • Katılım ücreti 2 kontördür.
  • İndirim, kampanyaya katıldıktan ve tek seferde 150 kontör yüklendikten sonraki 30 gün için geçerlidir. 30 gün sonunda tek seferde 150 ve üzeri kontör yüklenmediği durumda diğer mobil operatör aramalarınız kendi tarifeniz üzerinden ücretlendirilir.
   


 2. OrKuN Well-Known Member

  Kapsam
  Diğer cep numaraları ile indirim yurt içinde geçerlidir ve 300 dakika ile sınırlıdır. 300 dakikanın aşılması durumunda diğer mobil operatör aramalarınız kendi tarifenizin diğer cep ücretlendirmesi üzerinden ücretlendirilir.

  Bilgi sorgulama
  300 dakikadan ne kadar sürenizin kaldığını *456*9# 'yi tuşlayarak öğrenebilirsiniz.

  Ücretlendirme periyodu
  Diğer cepler ile 5 dakikası 2 kontörün ücretlendirme periyodu 1. Sn=2 kontör, aynı çağrı içinde sonraki her 300 sn=2 kontör şeklindedir.

  İptal
  Herhangi bir iptal süreci bulunmamaktadır.

  Numara değişikliği & devir
  Numara ve tarife değişikliğinde kampanyadan yararlanmaya devam edebilirsiniz ancak devir işlemlerinde kampanya iptal olacaktır.

  Özel servis numaralarının ücretlendirilmesi
  Yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, Turkcell Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralar ve özel servis numaralarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanmakta olduğunuz tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifenizde belirtilen ücretler veya var ise ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır.
   

Sayfayı Paylaş