Turkcell Cepte Para Kart Şifremi Unuttum

Konusu 'Turkcell' forumundadır ve GamZe tarafından 10 Eylül 2014 başlatılmıştır.

 1. GamZe Moderator


  Turkcell Cepte Para Kart Şifremi Unuttum

  Cep-T Paracardınız ile üzerine yüklediğiniz para kadar alışveriş yapabilir, üstelik alışveriş yaptıkça bonus kazanırsınız. Cep-T Paracardınızı satın aldığınız andan itibaren alışveriş yaptıkça Turkcell'den bedava konuşma dakikaları kazanmaya başlarsınız.

  Garanti Bankası ve Turkcell'in ortak markalı kartı olan Cep-T Paracard ile cep telefonunuz üzerinden finansal işlemler yapmanızı sağlayan Turkcell Cüzdan servisinden faydalanır ve kolayca finansal işlemlerinizi gerçekleştirirsiniz.

  Turkcell Cep-T Paracard'ınızla alışveriş ve Turkcell Cüzdan işlemleri yapabilmeniz için kartınıza şifre belirlemeniz gerekmektedir.

  • Şifrenizi sadece kısa mesaj yoluyla ve Turkcell Cüzdan kaydı sırasında verdiğiniz telefon numarası ile alabilirsiniz.
  • Kart şifrenizin cep telefonunuza kısa mesaj yolu ile gönderilmesi için; Türkçe karakter kullanmadan PSIFRE yazıp, bir boşluk bırakarak kart numaranızın son 6 hanesini ve kartınızın arka yüzünde bulunan 3 haneli güvenlik kodunu aralarında boşluk bırakarak 3340'a SMS göndermeniz gereklidir. Kart ve güvenlik numarasını yazarken sadece rakam kullanmanız gerekmektedir. (Örnek SMS metni: PSIFRE 123456 012)
  • Şifreyi unutmanız, bloke etmeniz veya değiştirmek istemeniz durumunda 3340'a SMS göndererek yeniden şifre alabilirsiniz. (Örnek SMS metni: PSIFRE 123456 012)

  Nasıl İptal Ederim?
  İptal etmek için 444 0 333 Alo Garanti'yi arayarak kartınızı, "Kayıp Çalıntı" adımından cep telefonu numaranızı vererek kapattırabilirsiniz.
   


Sayfayı Paylaş