Türkcell Bütünyer

Konusu 'Turkcell' forumundadır ve OrKuN tarafından 14 Şubat 2010 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Bütün Yer kampanyası
  Hazır Kart'lılar! Artık tüm operatörler ile konuşmanın DAKİKASI SADECE 1 KONTÖR!
  Her gün kampanyaya başvuran ilk 400 kişiden biri olun, 100 kontör yükleyin, 30 gün boyunca her yöne dakikası sadece 1 kontöre konuşun. Üstelik 100 kontör yüklemenizden itibaren, 6 ay boyunca indirimli konuşma avantajından yararlanmaya devam edebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken, indirimli konuşma sürelerinin bitiminde hattınıza tekrar en az 100 kontör yüklemek!

  Kampanya 19 Şubat - 31 Mart 2010 tarihleri arasında devam edecektir.


  Katılım
  • HERYON yazıp 2383'e ücretsiz göndererek kampanyaya kayıt olabilirsiniz. O gün içinde kayıt olan ilk 400 kişiden biri olursanız, kampanya kaydınız gerçekleşecektir.
  • Her gün ilk 400 bireysel Hazır Kart'lı kampanyaya katılabilecektir. Kampanyaya, tüm tarifelerdeki Hazır Kart'lılar katılabilir.
  • Kampanya kaydınız gerçekleştiğinde; "Kaydınız alınmıştır. Hattınıza 100 kontör yükleyerek, her yöne 1 kontörden konuşmaya başlayabilirsiniz. Yükleme sonrasında bilgilendirme mesajı gönderilecektir." sms'i ile bilgilendirileceksiniz.
  • Kampanyaya kaydınız gerçekleştikten sonra 30 gün içinde 100 kontör yükleyerek, 30 gün boyunca tüm operatörlerle dakikası 1 kontöre konuşmaya başlayabilirsiniz. İndirimli konuşma süreniz başladığında "Tebrikler! 30 gün boyunca yurtiçinde yapacağınız tüm konuşmaların dakikası sadece 1 kontör! Güle güle kullanın." sms'i ile bilgilendirileceksiniz.
  • 6 ay boyunca indirimli konuşma avantajından yararlanmaya devam etmek için, indirimli konuşma sürelerinin bitiminde hattınıza tekrar en az 100 kontör yüklemeniz gerekmektedir.
  • 30 günlük indirimli konuşma süresi içindeki ek kontör yüklemeleriniz için indirimli konuşma süresi uzamaz. 30 günlük indirimli konuşma süresi bittiğinde sms ile bilgilendirme yapılacaktır.
   


 2. OrKuN Well-Known Member

  Kapsam
  Kampanya kapsamında en az 100 kontör yükleme sayesinde kazanılan indirimli konuşma süresi 30 gündür. 30 günlük indirim süresi dolduktan sonra, tek seferde en az 100 kontör yüklenmemesi durumunda yapılan yurt içi konuşmalar abonenin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

  Kampanya yurt dışı görüşmelerde geçerli değildir.
  Kampanya, yeni abonelere özel kampanyalarla ve Bütünyer2 kampanyası ile aynı anda kullanılamaz.

  Ücretlendirme periyodu
  Kontör atış periyodu 60 saniyedir.

  Numara değişikliği & Devir
  Numara değişikliğinde kampanyadan yararlanmaya devam edilir. Devir ve geri verme işlemlerinde kampanya avantajları devam etmez.

  Tarife değişikliği yapan müşteriler, kampanyadan yararlanmaya devam ederler.
  Kazanılan haklar bir başka numaraya devredilemez.

  Ödemeli arama & Konferans görüşme
  Ödemeli arama ve konferans görüşmede kampanya indiriminden yararlanabilirsiniz.

  Özel servis numaralarının ücretlendirilmesi
  Yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, Turkcell Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralar ve özel servis numaralarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanmakta olduğunuz tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifenizde belirtilen ücretler veya var ise ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır.

  Kampanya iptali
  IPTAL yazıp 7040'a göndererek kampanya katılımınızı iptal edebilirsiniz.

  Kayıt tarihlerinden itibaren 30 gün içinde tek seferde en az 100 kontör yüklemeyen abonelerin, kayıtları otomatik olarak iptal olacaktır.

  Kampanya, abonelerin ilk 100 kontör yüklemesinden itibaren 6 ay sonra otomatik olarak sona erecektir.

  Turkcell kampanya tarih ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
   

Sayfayı Paylaş