Turkcell-BlackBerry Bireysel BIS Kampanyası

Konusu 'Turkcell' forumundadır ve OrKuN tarafından 19 Şubat 2010 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Turkcell-BlackBerry Bireysel BIS Kampanyası
  Turkcell-BlackBerry ile e-postalarınız her zaman yanınızda.
  Zaman ve mekandan bağımsız olarak hem iş hem de kişisel e-postalarınızı anında okumak, cevaplamak, MSN, Facebook, BlackBerry Messenger benzeri tüm iletişim ihtiyaçlarını karşılamak için tek ihtiyacınız olan Turkcell-BlackBerry!

  Siz de Turkcell-BlackBerry Bireysel BIS kampanyasına katılın, tüm iletişim ve eğlence ihtiyaçlarınızı her an, her yerden karşılayın.

  Ücretlendirme
  BlackBerry Mega Paket’i alarak seçeceği Turkcell-BlackBerry modeline göre değişen 12, 18 veya 24 aylık sürelerle taahhüt veren bireysel müşterilerimiz BlackBerry Bireysel BIS (BlackBerry Internet Service) kampanyasına katılabilir.
  Turkcell..........................Kampanya Paketi...............Turkcell................Aylık Tüm Vergiler
  BlackBerry Modeli..........................................BlackBerry Kullanımı......Dahil Toplam Fiyat
  BlackBerry 8120.................24 aylık cihazlı....................Mega............................49 TL
  BlackBerry 8220.................24 aylık cihazlı.......................................................49 TL
  BlackBerry BOLD (9000).....18 aylık cihazlı.......................................................102 TL
  BlackBerry 8520.................24 aylık cihazlı.......................................................59 TL
  ..Yeni BlackBerry ...............18 aylık cihazlı...................Mega + ..........................99 TL
  ..BOLD (9700)....................24 aylık cihazlı...............Haftasonu **.......................83 TL
  ........................................12 aylık cihazsız..................Mega............................30 TL

  • BlackBerry Bireysel BIS kampanyası, ses tarifelerinden bağımsız bir kampanyadır. İstediğiniz tarife ve sesle ilgili kampanyadan faydalanabilirsiniz. 9700 modeline ait teklifler haricinde, bahsi geçen fiyatlar sadece cihaz ve data kullanım bedellerini içermektedir.
  • Mega tarife ve kontratlı BlackBerry teklifleri için ücretlendirme kısmında belirtilen fiyatlar, cihaz üzerinden yurtiçinde gerçekleştirilen ve tüm apnleri kapsayan GPRS kullanımları için geçerlidir. (wap ve internet apnleri Mega pakete dahildir.)
  • Mega internet paketi, aylık 4 GB kullanımı içerir. Bir fatura dönemi içinde kullanılmayan data miktarı bir sonraki aya devretmez. Bu miktarın üzerindeki kullanımlar, 0,000049 TL/KB'dan ücretlendirilir. (Tüm vergiler dahil)
  • Fiyatlar yurtiçi kullanım için geçerlidir. Turkcell-BlackBerry cihazlardan yurtdışındaki GPRS kullanımları, GPRS dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
  • Taahhütnamede belirtilen yükümlülüklere kısmen veya tamamen aykırı davranılması ve/veya faturaların ödenmemesi, kampanya iptali, hattın iptali, devri ve hattınızı devretmeniz/başka bir operatöre taşıma durumlarında cayma bedeli yansır. Söz konusu aykırılığın gerçekleştiği aydan itibaren taahhüt süresi bitimine kadar ödenmesi gereken kalan vergiler dahil taksit tutarları toplamı cezai şart olarak ilgili hatta Turkcell Hizmet Faturasına söz konusu tarihi takip eden fatura döneminde bir kerede yansıtılır.
  ** BlackBerry Bold 9700 modelinin aylık taksitlerine 4GB Mega Paket’e ek olarak kontrat süresi boyunca haftasonları tüm Turkcell’lilerle bedava konuşma ve mesajlaşma da dahildir. Haftasonu bedava, yurtiçinde Turkcell’lilerle aylık toplam 64 saat konuşma ve 1.000 SMS’le sınırlıdır. Her fatura döneminde dakika ve SMS hakları baştan tanımlanır, bir sonraki aya devretmez.

  Katılım
  BlackBerry Bireysel BIS Kampanyası'na, en az 6 aydır Turkcell abonesi olan bireysel faturalı hat sahibi abonelerimiz katılabilir.

  6 aydan az süredir bireysel hat sahibi olan veya Hazır Kart kullanan abonelerimiz kampanyadan faydalanamazlar.

  Kampanyadan faydalanmak için Bireysel BlackBerry Mega Paket alarak, seçeceğiniz Turkcell- BlackBerry modeline göre 12, 18 ve 24 aylık taahhüt vermeniz yeterlidir. Detaylı bilgi almak için Turkcell Müşteri Hizmetleri'ne, teknoloji marketlerine ve 444 0 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri'ne danışabilirsiniz.

  Bu kampanyaya katılmak isteyen müşterilerimizin kendi adlarına kayıtlı kredi kartını ibraz etmeleri zorunludur.

  Kampanyaya katılım sırasında bu karttan 1TL ön provizyon* alınacaktır.

  *Ön provizyon işlemi hesabınızdan işlem yapılan tutar kadar parayı geçici olarak bloke etme işlemidir (1 TL). Ön provizyon işleminde hesabınızdan para çekilmez sadece geçici süre (15 gün) ile bloke edilir.
  Bu işlem müşterilerimizin güvenliğini sağlamak için yapılmaktadır.
   


 2. OrKuN Well-Known Member

  • BlackBerry Bireysel BIS Kampanyası 31 Aralık 2010 tarihinde sona erecektir.
  • Taahhütlü kampanyaya dahil cihaz modelleri stoklarla sınırlıdır
  • BlackBerry Bireysel BIS Kampanyası başka bir sahsa ait hatta devredilemez.
  • Cep telefonunuzu garanti kapsamındayken servise götürdüğünüzde, kullanıcı hatası olmadığı takdirde herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Aksi takdirde, cihazın garanti süresi sona erdiğinde ve garanti süresi devam ederken kullanıcı hatası olduğu durumlarda, teknik servisin belirleyeceği ücret kullanıcı tarafından ödenmelidir.
   

Sayfayı Paylaş