Turkcell BizBize Kamu Her Yöne 1500 (Faturalı Hat)

Konusu 'Turkcell' forumundadır ve OrKuN tarafından 2 Aralık 2008 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  BizBize Kamu Her Yöne 1500

  [​IMG]

  Kamu çalışanları ve emeklileri ayda KDV ve ÖİV dahil 45 TL'ye HERKESLE 1500 DAKİKA konuşuyor!
  Artık 2-3 telefon taşımaya son, evde ve cepte tek hat Turkcell çünkü sadece Turkcell BizBize Kamu her yeri aramaya yeter!
  Üstelik numarasını taşıyarak Turkcell'e geçen 5 yakınınızı da referans olarak Kamu tarifesine geçirebilir, onların da bu avantajdan faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

  Ücretlendirme
  Ücret Tablosu.........................................KDV ve ÖİV dahil ücretler
  Aylık Sabit Ücret.................................................45 TL
  Her yöne arama..................................................1500 dk.
  1500 dakikadan sonra Turkcell'lileri arama.................64 Kr/dk
  Diğer operatör ve sabit hatlar yönüne arama ............24 Kr/dk
  • BizBize Kamu Tarifesinde yurt içi görüşmeler 6 sn'de bir ücretlendirilir.
  • Fiyatlara %18 KDV ve %25 Özel İletişim Vergisi dahil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
  • Yapacağınız görüntülü görüşmeleriniz tarifenizin ücretleri üzerinden, ses görüşmelerinizle aynı şekilde ücretlendirilecektir.
  Güncelleme 09.09.2009
   


 2. OrKuN Well-Known Member

  Katılım
  • BizBize Kamu tarifesinden, diğer operatördeki numarasını Turkcell'e taşıyan, yeni bir hat alarak veya mevcut Turkcell hattıyla tarifeden faydalanmak için başvuran tüm kamu memur, işçi ve emeklileri faydalanabilir. Ana kamu tarifesinde olan müşterilerimizin gösterdikleri referanslar 15 gün içersinde numarasını Turkcell'e taşıyarak Turkcell'e gelmiş ise tarifeden faydalanabilmektedirler.
  • Bir kamu kuruluşunda aktif olarak çalıştığınıza dair resmi bir belge veya kurum kimlik kartı (emekli ise Emekli Sandığı kartı) ile birlikte Turkcell İletişim Merkezleri'ne başvuruda bulunabilirsiniz.
  • Numaranızı taşıyarak veya yeni hat alarak BizBize Kamu Her Yöne 1500 dakika seçeneğinin ana aboneliğine başvurduğunuzda tarifeniz anında aktifllenecektir.
  • Kurumsal hatlar için; kurum imza sirküleri, yetkili kişi, kimlik fotokopisi, yetkili kişi gelemiyorsa vekaletname ve vekalet verilen kişinin kimlik fotokopisi ile Turkcell İletişim Merkezleri'ne başvurmanız yeterli.
  • Tarifeye ana abone olarak geçecek kamu çalışanı müşterilerimiz kendi üstlerine kayıtlı tek bir hatla ana abonelik alabilmektedirler.
  Detaylar
  • Kapsam
   -Kısa numaralı servislere yapılan aramalar paket dakikaları kapsamında değildir. Ücretlendirmeler aranan servisin ücretlendirmesine tabidir.
   -Paket dakikaları kapsamındaki kullanım, özel servis numaralarına doğru (yarışma, oylama, sohbet hatları v.b) yapılan aramaları kapsamamaktadır.
  • Paket Kullanım
   BizBize Kamu tarifesinde aylık ücret karşılığı verilen dakikalardan o ay içinde kullanılmayanlar bir sonraki aya devretmez.
  • Referans
   BizBize Kamu Her Yöne 1500 dakika seçeneğine referans gösterilerek geçtiğinizde tarifeniz ilk fatura kesim tarihinden itibaren aktiflenecektir.
  • Bizbize Kamu tarifesinde,ana abonenin tarife değiştirmesi veya hattını diğer operatöre taşıması durumunda referans gösterdiği abonelerinde tarifesi otomatik olarak değişir.
  • Kulüpler
   BizBize Kamu tarifesindekiler gnçtrkcll'li ve İşTcell'li olabilir, onların avantajlarından da faydalanabilirler.
  • Dakika Sorgulama
   Ne kadar bedava dakikanız kaldığını KAMU DURUM yazıp 2022'ye kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz.
  • 444’lü Numaralar
   Başına sabit alan kodunu koyarak (0212 444 gibi) yapılan 444'lü müşteri hizmetleri aramaları Her Yöne 1500 dakika kapsamında ücretlendirilirken, herhangi bir sabit alan kodu koymadan yapılan 444'lü müşteri hizmetleri aramaları Her Yöne 1500 dakika kapsamında değildir. Turkcell müşteri hizmetlerini aramak 1 SMS olarak ücretlendirilir.
  • Paket Geçiş
   BizBize Kamu tarifesindeki 1200 dakikalık opsiyonlarındaki müşterilerimiz KAMU yazıp 2211'e kısa mesaj göndererek Her yöne 1500 dakika teklifine geçiş yapabilirler

   Hattınızı başka bir numaraya yönlendirmeniz durumunda yapacağınız görüşmelerde paket dakikalarınız geçerli olmayacaktır.
   BizBize Kamu Her Yöne 1200 dakika seçeneğine abone alımı durdurulmuştur. Daha önceden bu seçenekte olan müşterilerimizin paket ücretinde bir değişiklik yapılmamıştır. Paket aşım ücretleri BizBize Kamu Her Yöne 1500 dakika 45 TL'lik teklifimizle aynı olacak şekilde düzenlenmiştir.
   Turkcell, tarifelerinin tarihlerinde ve/veya ücretlendirmelerinde önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
   Kamu tarifesi 2011'e kadar devam edecektir. Turkcell bu süre zarfında fiyatlarda, kullanım koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
   Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar.
   
 3. OrKuN Well-Known Member

  • Heryöne 1500 dakika hangi aramaları kapsamaktadır?
   Tüm Turkcell hatları,diğer operatör numaraları ve sabit telefon aramalarınızı kapsamaktadır.
  • Tarifeye başvurumu yaptıktan hemen sonra 1500 dakika hakkımı kullanmaya başlayabilir miyim?
   Başvuru yaptıktan sonra, ilk fatura kesim tarihinde BizBize Kamu tarifesine geçmiş sayılacaksınız. 1500 dakika hakkınızı bu tarihten sonra kullanabilirsiniz. Yeni hat alarak veya numaranızı Turkcell'e taşıyarak tarifeye ana abone olarak geçmek isterseniz tarifenizi hemen aktiflettirebilirsiniz.
  • Ben kamuda stajyer/geçici olarak çalışıyorum, faydalanabilir miyim?
   Hayır kamuda stajer veya geçici olarak çalışanlar tarifeden asıl abone olarak faydalanmazlar, referans abone olarak faydalanabilirler.
  • Kimleri referans olarak gösterebilirim?
   Numarasını Turkcell' taşımış ve/veya kurumsal Turkcell hattı kullanan 5 yakınınızı hatları aktiflendikten sonraki ilk 15 gün içersinde referans göstererek tarifeden faydalandırabilirsiniz. Onlar da böylece Kamu tarifesine geçer ve aynı avantajlardan faydalanabilirler.
  • Tarifeye davet ettiğim yakınlarım da aylık ücret ödeyecekler mi?
   Evet.
  • BizBize Kamu avantajları yurtdışında ve uluslararası görüşmelerde geçerli midir?
   Hayır. BizBize Kamu avantajları yalnızca yurtiçi görüşmeleri kapsar. Yurtdışından yapılan veya uluslararası görüşmelerde geçerli değildir. Bu konuşmalar, Turkcell'in diğer tarifelerinde olduğu gibi ücretlendirilir.
  • BizBize Kamuya geçtim, yakınlarımı nasıl BizBize Kamu'lu yapabilirim?
   BizBize Kamu tarifesine geçtikten sonra, Turkcell İletişim Merkezleri'ne gittiğinizde, BizBize Kamu'ya dahil etmek istediğiniz ve numarasını Turkcell'e taşımış yakınlarınızı bildirebilirsiniz. Veya tarifeye geçtikten sonra istediğiniz zaman 444 0 532'yi arayarak, dahil etmek istediğiniz yakınlarınızı bildirebilirsiniz. BizBize Kamu tarifesine davet edilen Turkcell abonelerine, referans gösterildiklerini bildiren bir kısa mesaj gelir. Bu mesaj sonrasında davet edilen aboneler, 5 gün içerisinde herhangi bir belge gerekmeden Turkcell İletişim Merkezleri'ne başvurarak veya 444 0 532'yi arayarak ya da kısa mesaj ile KAMU yazıp 2222'ye göndererek başvuru yapabilirler. Kurumsal aboneler ise, BizBize Kamu davetiye onayını, şirket yetkilisi gerekli evraklarla Turkcell İletişim Merkezleri'ne geldiğinde verebilir. Ayrıca, kurumsal aboneler de 5 yakınlarını referans gösterebilirler.
  • Benim tarife seçeneğim hangisiyse (BizBize Kamu Grup içi 1200 Dk veya BizBize Kamu Her Yöne 1200- 1500 dk) referanslarımında tarifesimi o mu olmak zorunda?
   Numarasını Turkcell'e taşımış yakınlarınızı Turkcell'de bulundukları ilk 15 gün içersinde referans olarak göstermeniz halinde bu müşterilerimiz BizBize Kamu Her Yöne 1500 dk tarifemizden faydalanabilecektir. Kamu grup içine referansla abone alımı durdurulmuştur. Bu seçenekteki abonelerimiz KAMU yazıp 2211'e göndererek Her Yöne 1500 dakika seçeneğine geçebilirler.
  • BizBize Kamu tarifemi iptal ettirip başka bir tarifeye geçtiğimde, tarife değişikliği hemen gerçekleşecek mi?
   Tarife değişikliğiniz, başvuru tarihinizden sonraki ilk fatura kesiminden itibaren geçerlilik kazanır.
  • Tarifeye geçmek için hattın sahibi mi olmak gerekir?
   Evet. BizBize Kamu tarifesine geçmek için hattın sahibi olmalısınız.
  • BizBize Kamu avantajları KKTC'den veya KKTC'ye yapılan aramalar için de geçerli mi? veya yurtdışındakileri aramada geçerli mi?
   Hayır. BizBize Kamu avantajları, yalnızca yurt içi görüşmelerde geçerlidir.
   

Sayfayı Paylaş