Turkcell BizBize Kamu Her Yöne 150 (Faturalı Hat)

Konusu 'Turkcell' forumundadır ve OrKuN tarafından 9 Eylül 2009 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  BizBize Kamu Her Yöne 150 Dakika

  [​IMG]

  Kamu Çalışanlarının Aile Bütçelerini Rahatlatacak Teklif:
  KDV ve ÖİV dahil ayda sadece 15 TL'ye BizBize Kamu Her Yöne 150 DK
  Milyonlarca Kamu çalışanı BizBize Kamu'nun Her Yöne tekliflerine geçti. Şimdi kamu çalışanların yakınları da BizBize Kamu Her Yöne 150 dakika paketine geçerek en avantajlı şekilde Turkcell kalitesiyle görüşebiliyor.
  Numarasını Turkcell'e taşıyan tüm müşterilerimiz ekstra bir belge vermeden veya referans gösterilmeden hat sahibi olarak Turkcell mağazalarına başvurarak bu avantajlı tarifeden faydalanmaya başlayabilir.

  Ücretlendirme
  Ücret Tablosu......................................KDV ve ÖİV dahil ücretler
  Aylık sabit ücret..................................................15 TL
  Her yöne arama...................................................150 dk
  150 dakikadan sonra Turkcell'lileri arama...................24 Kr/dk
  Diğer operatör ve sabit hatları arama ......................24 Kr/dk
  • BizBize Kamu tarifesinde konuşmalar 6 saniyede bir ücretlendirilir.
  • Fiyatlara %18 KDV ve %25 Özel İletişim Vergisi dahil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
  Güncelleme 09.09.2009
   


 2. OrKuN Well-Known Member

  Katılım
  • BizBize Kamu tarifesinin Her Yöne 150 dakika seçeneğinden, diğer operatördeki numarasını Turkcell'e faturalı hat olarak taşıyan, müşterilerimiz faydalanabilir.
  • Diğer operatördeki numarasını Turkcell'e taşıyan müşterilerimiz, hiçbir belge ibraz etmeden Turkcell İletişim Merkezleri'ne başvuruda bulanarak tarifeden faydalanmaya başlayabilirler.
  • Kurumsal hatlar için; kurum imza sirküleri, yetkili kişi, kimlik fotokopisi, yetkili kişi gelemiyorsa vekaletname ve vekalet verilen kişinin kimlik fotokopisi ile Turkcell İletişim Merkezleri'ne başvurmanız yeterli.
  Detaylar
  • Kapsam:
   -Paket dakikaları kapsamındaki kullanım, özel servis numaralarına doğru (yarışma, oylama, sohbet hatları v.b) yapılan aramaları kapsamamaktadır.
   -Kısa numaralı servislere yapılan aramalar paket dakikaları kapsamında değildir. Ücretlendirmeler aranan servisin ücretlendirmesine tabidir.
  • Paket kullanım:
   BizBize Kamu tarifesinde aylık ücret karşılığı verilen dakikalardan o ay içinde kullanılmayanlar bir sonraki aya devretmez. BizBize Kamu avantajları yalnızca yurtiçi görüşmeleri kapsar. Yurt dışından yapılan veya uluslar arası görüşmelerde geçerli değildir.
  • Tarifeye geçiş:
   Numaranızı taşıma işlemi yapılırken tarifeye geçiş talebinizi Turkcell mağazalarımızdaki yetkiliye bildirmeniz yeterlidir.
  • Kulüpler:
   BizBize Kamu tarifesindekiler gnçtrkcll'li ve İşTcell'li olabilir, onların avantajlarından da faydalanabilirler.
  • 444'lü numaralar:
   Başına sabit alan kodunu koyarak (0212 444 gibi) yapılan 444'lü müşteri hizmetleri aramaları Her Yöne 150 dakika kapsamında ücretlendirilirken, herhangi bir sabit alan kodu koymadan yapılan 444'lü müşteri hizmetleri aramaları Her Yöne 150 dakika kapsamında değildir. Turkcell müşteri hizmetlerini aramak 1 SMS olarak ücretlendirilir.

   Turkcell, tarifelerinin tarihlerinde ve/veya ücretlendirmelerinde önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kamu tarifesi 2011'e kadar devam edecektir. Turkcell bu süre zarfında fiyatlarda, kullanım koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar.
   

Sayfayı Paylaş