Turkcell BizBize Kamu Her Yöne 1200 (Faturalı Hat)

Konusu 'Turkcell' forumundadır ve OrKuN tarafından 9 Eylül 2009 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  BizBize Kamu Heryöne 1200

  [​IMG]

  Bu paket abone alımına kapatılmıştır.
  Numarasını Turkcell'e taşıyan veya yeni hat alan Kamu Çalışanları ve Emeklileri ayda tüm vergiler dahil 35 TL'ye HERKESLE 1200 DAKİKA konuşuyor.
  Kamu çalışanları ve emeklileri, BizBize Kamu Heryöne 1200 dakika tarifesinde ayda KDV ve ÖİV dahil 35 TL'ye HER YÖNE toplam 1200 dakika konuşuyor.

  Ana abone ve referansla BizBize Kamu Her Yöne 1200 tarifesine katılım 16.07.2009 tarihi itibari ile abone alımına kapatılmıştır.

  Ücretlendirme
  Ücret Tablosu.....................KDV ve ÖİV dahil ücretler
  Aylık Sabit Ücret..........................35 TL
  Her yöne arama...........................1200 dk. Ücretsiz
  Turkcell'lileri arama.......................64 KR/dk
  Sabit Hatları Arama......................24 Kr/dk
  Diğer Operatörleri Arama...............24 KR/dk
  • BizBize Kamu Tarifesinde yurt içi görüşmeler 6 sn'de bir ücretlendirilir.
  • Fiyatlara %18 KDV ve %25 Özel İletişim Vergisi dahil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
  • 16 Temmuz itibari ile 1200 dakikanın aşılması durumunda Turkcell'lileri aramanının dakikası KDV ve ÖİV dahil 64 Kr, diğer opertörleri ve sabit hatları aramanın KDV ve ÖİV dahil dakikası 24 Kr'tur.
  • Yapacağınız görüntülü görüşmeleriniz tarifenizin ücretleri üzerinden, ses görüşmelerinizle aynı şekilde ücretlendirilecektir.
  Güncelleme 09.09.2009
   


 2. OrKuN Well-Known Member

  Katılım
  • Ana abone ve referansla BizBize Kamu Her Yöne 1200 tarifesine katılım abone alımına 16.07.2009 tarihi itibari ile kapatılmıştır.
  Detaylar
  • Kapsam
   -Paket dakikaları kapsamındaki kullanım, özel servis numaralarına doğru (yarışma, oylama, sohbet hatları v.b) yapılan aramaları kapsamamaktadır.
   -Kısa numaralı servislere yapılan aramalar paket dakikaları kapsamında değildir. Ücretlendirmeler aranan servisin ücretlendirmesine tabidir.
  • Paket kullanım
   BizBize Kamu tarifesinde aylık ücret karşılığı verilen dakikalardan o ay içinde kullanılmayanlar bir sonraki aya devretmez.
  • Dakika sorgulama
   Ne kadar bedava dakikanız kaldığını KAMU DURUM yazıp 2022'ye mesaj atarak öğrenebilirsiniz.
  • Kulüpler
   BizBize Kamu tarifesindekiler gnçtrkcll'li ve İşTcell'li olabilir, onların avantajlarından da faydalanabilirler.
  • Referans
   Bizbize Kamu tarifesinde,ana abonenin tarife değiştirmesi veya hattını diğer operatöre taşıması durumunda referans gösterdiği abonelerinde tarifesi otomatik olarak değişir.
  • 444'lü numaralar
   Başına sabit alan kodunu koyarak (0212 444 gibi) yapılan 444 lü müşteri hizmetleri aramaları Her Yöne 1200 dakika kapsamında ücretlendirilirken, herhangi bir sabit alan kodu koymadan yapılan 444'lü müşteri hizmetleri aramaları Her Yöne 1200 dakika kapsamında değildir.
   Hattınızı başka bir numaraya yönlendirmeniz durumunda yapacağınız görüşmelerde paket dakikalarınız geçerli olmayacaktır. Turkcell, tarifelerinin tarihlerinde ve/veya ücretlendirmelerinde önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını
   saklı tutar.
   Kamu tarifesi 2011'e kadar devam edecektir. Turkcell bu süre zarfında fiyatlarda, kullanım koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar.
   

Sayfayı Paylaş