Turkcell BizBize Kampus

Konusu 'Turkcell' forumundadır ve OrKuN tarafından 5 Aralık 2008 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Bizbize Kampus - Hazır kart

  [​IMG]

  Gençler, aranızda konuşmanın 15 dakikası 2 kontör, her ay özgürce kullanabileceğiniz 50 kontör hediye, her gün 5 kısa mesajdan sonrası bedava, her yöne 1 SMS 1 kontör!

  Ücretlendirme
  BizBize Kampus'ten BizBize Kampus'e*........................15 dakikası 2 kontör
  Her ay özgürce kullanabileceğiniz 50 Kontör**.............Hediye
  Turkcell'lilerle 2 saat bedava paketi***......................50 Kontör
  Turkcell'lileri arama.................................................3 Kontör/dk
  Sabit hatları arama.................................................3 Kontör/dk
  Diğer operatörleri arama..........................................3 Kontör/dk
  1 Kısa Mesaj (Yurtiçi her yöne).................................1 Kontör
  * BizBize Kampus'lülerle tarife içi indirimli konuşma ücreti 15 dakikası 2 kontördür. Aynı ay içinde ilk 1200 dakikadan sonraki tarife içi indirimli konuşma ücreti dakikası 1 kontördür. 100 ve üzeri kontör yüklemenizi takiben indirimli konuşabileceğinize dair gelecek mesajdan sonra 31 gün boyunca bu ücretler yurtiçinde üzerinden konuşabilirsiniz.
  **İstediğiniz gibi kullanabileceğiniz 50 kontör bedava kazanmak için her 31 günde bir 150 ve üzerinde kontör yüklemeniz gerekir.
  ***Hediye 50 kontörü isterseniz BEDAVA yazıp 2733'e gönderip 2 saat bedava konuşma paketini almak için isterseniz diğer GSM harcamalarınız için özgürce kullanabilirsiniz!

  100 kontör yüklenmediğinde:
  BizBize Kampus içi aramaların dakikası 2 kontör, her yöne aramaların dakikası 3 kontör, BizBize Kampus tarifesindekilere gönderilen 1 SMS 1 kontör, diğer yönlere 2 kontördür.

  Ücretlendirme periyodu:
  15 dakikası 2 kontöre tarife içi indirimli konuşmada ilk kontör 1. saniyede, ikinci kontör 31. saniyede alınır. Aynı çağrı içindeki ilk 15 dakikadan sonraki her 15 dakikanın başında 2 kontör alınır. İndirimsiz tarife içi konuşmanın ücretlendirme periyodu 30 saniye, Turkcell şebekeiçi konuşmaların ücretlendirme periyodu 20 saniye, diğer operatörler ve sabit hatlarla konuşmanın ücretlendirme periyodu 30 saniyedir.
  Güncelleme 11.09.2009
   


 2. OrKuN Well-Known Member

  Katılım
  • BizBize Kampus tarifesine geçmek için, 01 Ocak 1984 tarihinden sonra doğduğunu kanıtlayan kimlik belgesi (nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport) veya öğrenci kimliği ile Turkcell İletişim Merkezleri'ne başvurmanız yeterli.
  • Kullandığınız hat kendi üzerinize değilse bile BizBize Kampus tarifesine geçebilir, avantajlarından yararlanabilirsiniz.
  • Her Turkcell'li sadece tek bir hat ile BizBize Kampus tarifesinden faydalanabilir.
  • 18 yaş altındaki abonelerin kendi isimlerine hat alarak işlem yapabilmeleri için velilerinden imzalı muvaffakatname almaları gereklidir
  • Kullanıcı için alt yaş limiti 12'dir. Hat sahibi için 15'dir.
  Detaylar
  • Konbara:
   BizBize Kampus tarifesinde yüklenen kontörlerden hediye Konbara kontörü kazanılmamaktadır. Tarifeye geçtiğinizde mevcutta kazanılmış olan Konbara kontörleri hattınıza yüklenir.
  • Numara sorgulama:
   Bir numaranın BizBize Kampus tarifesinde olup olmadığını öğrenmek için numarayı SMS'le 2010'a ücretsiz yollayabilirsiniz.
  • Kalan dakika sorgulama:
   2 saat bedava paketi aldıysanız *123*62# tuşlayarak pakette kalan dakikanızı öğrenebilirsiniz. 100 ve üzerinde kontör yükledikten sonra aynı takvim ayı içinde indirimli konuşabileceğiniz kaç dakikanız kaldığını *456*5# tuşlayarak öğrenebilirsiniz. Ayrıca 1200 dakikaya ulaştıktan sonra indirimli konuşmalarınızın ardından hatırlatma mesajları ile bilgilendirilmeye başlarsınız.
  • Numara Değişikliği/Devir:
   Hediye 50 kontörünüzü numara değişikliği, devir, tarife değişikliğinde kullanabilirsiniz.
  • Ödemeli arama, konferans görüşme:
   Hediye 50 kontörünüzü ödemeli arama ve konferans görüşmede kullanabilirsiniz.
   Turkcell, tarifelerinin tarihlerinde ve/veya ücretlendirmelerinde önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  Sık Sorulanlar
  • Arkadaşımı aradığımda veya mesaj gönderdiğimde, Bizbize Kampus'ün avantajlarından faydalanacak mıyım?
   Avantajlardan yararlanabilmeniz için arkadaşınızın da BizBize Kampus'lü olması gerekir. Arkadaşınızın BizBize Kampus'lü olup olmadığını öğrenmek için numarasını başına 0 eklemeden yazıp, ücretsiz 2010'a gönderebilirsiniz. “2 saat bedava paketi”, “günde 5 sms'ten sonra bedava” avantajları için arkadaşlarınızın Turkcell li olması yeterli.
  • BizBize Kampus tarifesi ile indirimli konuşacağım numaraları bildirmeli miyim?
   Hayır. Tüm BizBize Kampus aboneleri birbirlerini indirimli arayabilirler.
  • Her kontör yüklememde 50 kontör kazanabilir miyim?
   Her 31 günde bir ilk 150 ve üzeri kontör yüklemenizde 50 kontör kazanırsınız. Örneğin 10 Haziran'da 150 kontör yükleyip 50 kontör kazandınız, yeniden 50 kontör kazanabilmeniz için 11 Temmuz'da 150 ve üzeri kontör yüklemeniz gerekir.
  • Belirtilen minimum kontör yükleme koşulunu tek seferde mi yapmalıyım?
   Evet.
  • Hesabımda kontör var, tarifeye geçip kontör yüklemeden indirimli konuşabilir miyim?
   Hayır.
  • Hesabımda kontör var, tarifeye geçip kontör yüklediğimde hesabımdaki kontörlerle de indirimli konuşabilir miyim?
   Evet.
  • Ay içinde 1200 dakikayı doldurdum. Bir sonraki aya girdiğimizde yeniden 15 dakikası 2 kontöre konuşmaya devam edebilir miyim?
   Evet. Örneğin 5 Haziran'da 100 kontör yükleyerek kampanyadan yararlanmaya başladınız. 25 Haziran'da 1200 dakikaya ulaşmanız halinde 25-30 Haziran arasında tarife içi dakikası 1 kontöre konuşursunuz. 1 Temmuz'da yeni bir takvim ayına girildiği için 1200 dakikanız yeniden başlar ve 1-5 Temmuz arasında kampanya avantajıyla konuşmaya devam ederseniz. 5 Temmuz'dan sonra 31 günlük indirim süreniz dolduğundan avantajlı konuşmaya devam etmek için yeniden 100 ve üzerinde kontör yüklemeniz gerekir.
  • 150 ve üstü yükleyip kazandığım 50 kontörün son süresi nedir?
   Kampanyadan kazanılan 50 kontörün son süresi yoktur.
  • 150 ve üstü yükleyip kazandığım 50 kontörü istediğim şekilde kullanabilir miyim?
   Evet.
  • Hediye 50 kontörü transfer edebilir miyim?
   Evet.
  • 2 saat bedava paketini almak için ne yapmak gerekir?
   2 saat bedava paketini almak için 150 kontör ve üzerinde yükledikten sonraki 30 gün içinde BEDAVA yazıp 2733'e göndererek SMS ile başvurmak gerekir. Tarifenin diğer teklifleri için başvuru yapmaya gerek yoktur.
  • 2 saat bedava paketini tüm BizBize Kampus'lüler alabilir mi?
   150 ve üstü kontör yükleyen tüm BizBize Kampus'lüler yüklemelerinden sonraki 30 gün içinde sms ile başvurarak alabilirler.
  • 2 saat bedava paketi kampanyasından kaç kez yararlanabilirim?
   2 saat bedava paketi aynı takvim ayı içinde 1 kere alınabilir.
  • BizBize Kampus'e özel Otomatik Kontör Yüklemesi kampanyası kapsamında önceden 100 kontör talimatı vererek 2 saat bedava kazanan müşteriler 2 saat bedava kazanmaya devam edecekler mi?
   Evet.
  • BizBize Kampus'e özel Otomatik Kontör Yüklemesi kampanyası kapsamında önceden 100 kontör talimatı vererek 2 saat bedava kazanan müşteriler ayrıca 150 kontör yüklerlerse 50 kontör hediye kazanacaklar mı?
   Hayır.
  • Görüşme içerisinde indirimim ya da hediye kontörüm bittiğinde nasıl ücretlendirilirim?
   Bir çağrı sırasında sadece bir promosyon paketi kullanılabilir. Çağrı içinde indiriminizin süresi ya da hediye kontörünüz biterse aynı çağrı içinde başka bir kampanyadan yararlanamazsınız. Başka bir kampanyaya dahilseniz yeni bir çağrıda bu kampanyadan faydalanmaya başlayabilirsiniz.
  • Bizbize Kampuse geçmek için 100 kontörlük tanışma seti aldığımda tarifenin avantajlarından yararlanabilmek için tekrar 100 kontör yüklememe gerek var mı?
   100 kontörlük tanışma seti alarak Bizbize Kampuse geçen müşteriler herhangi bir kontör yükleme şartı olmadan 31 gün boyunca Kampuslülerle 15 dk. 2 kontöre konuşma, 5 SMS’ten sonra bedava ve her yöne 1 SMS 1 kontör tekliflerinden yararlanabilmektedir. 50 kontör kazanılması için 150 ve üzerinde kontör yüklenmesi gerekir.
  • 15 dakikası 2 kontöre her ay kaç dakika konuşabilirim?
   Aynı takvim ayı içinde 1200 dakika konuşabilirsiniz. 1200 dakikadan sonraki tarifeiçi görüşmeleriniz dakikası 1 kontörden ücretlenir
   
 3. OrKuN Well-Known Member

  ücretsiz servislerin biraz daha artırılmasını istiyoruz turkcell e burdan duyrulur :)


   
 4. ElMiRa Well-Known Member

  bende istiyorum yaaa:(
   
 5. OrKuN Well-Known Member

  ilk 2 mesajda bilgiler güncellenmiştir.
   

Sayfayı Paylaş