Turkcell Aylık Sms

Konusu 'Turkcell' forumundadır ve GamZe tarafından 7 Eylül 2014 başlatılmıştır.

 1. GamZe Moderator


  Turkcell Aylık Sms Hizmetleri

  Süper SMS Paketi 12 TL/Ay
  SÜPER SMS Paketi ile standart kısa mesaj ücretine göre daha uygun fiyata mesajlaşabilir, sadece Turkcell’lilere değil, diğer yönlere de yurt içinde kısa mesaj atabilirsiniz. SÜPER SMS Paketi ile yurt içinde Turkcell’lilere 10.000 ve diğer yönlere 1.000 SMS gönderebilirsiniz.

  Mega SMS 25 TL/Ay
  Mesajlaşmayı, konuşmaya tercih edenlerdenseniz Mega SMS mutlaka size göre! Turkcell'lilere 10.000 SMS diğer yönlere 3.000 SMS ile sadece Turkcell’lilere değil her yöne ne ödeyeceğim diye düşünmeden mesajlaşmanın keyfini Turkcell kalitesinde çıkarabilirsiniz.

  Büyük SMS 11 TL/Ay
  Büyük SMS Paketi ile standart kısa mesaj ücretinin kat kat altında fiyatlarla mesajlaşabilir, sadece Turkcell’lilere değil, diğer operatörlere de mesaj gönderebilirsiniz. Büyük SMS Paketi ile Turkcell'lilere 2500 ,diğer operatör ve sabit hatlara 250 toplam 2750 SMS gönderebilirsiniz.

  Kamu 1000 SMS 5 TL/Ay
  KAMU SMS Paketi ile ne ödeyeceğim diye düşünmeden yurt içinde her yöne mesajlaşmanın keyfini Turkcell kalitesinde çıkarabilirsiniz. Üstelik heryöne 100 SMS fiyatına, sadece 5 TL ye kamu paketlerine özel her yöne 1000 SMS...
  Kamu 1.000 SMS Paketi ile standart kısa mesaj ücretinin kat kat altında fiyatlarla mesajlaşabilir, sadece Turkcell’lilere değil her yöne dilediğinizce mesaj atabilirsiniz.

  100 SMS 6 TL/Ay
  Artık ses paketinize mesajlaşmayı eklemek çok avantajlı! 100 SMS Paketi ile standart kısa mesaj ücretine göre daha uygun fiyata mesajlaşabilir, sadece Turkcell’lilere değil her yöne yurt içinde kısa mesaj atabilirsiniz.
   


Sayfayı Paylaş