Turkcell Arayan Kim

Konusu 'Turkcell' forumundadır ve GamZe tarafından 10 Eylül 2014 başlatılmıştır.

 1. GamZe Moderator


  Türkcell Arayan Kim KimAramış Servisi

  Sizi arayanları bir kenara not eden servis. KimAramış servisi ile ayda 0,99 TL'ye, ulaşılamaz olduğunuzda, "kimler aramış, kaç kez aramış" gibi soruların cevapları bir SMS’le cebinize gelir.

  KIM yazıp 2222'ye göndererek, sizi kimin ne zaman kaç kez aradığını belirten Kim Aramış SMS'lerini almaya başlayabilirsiniz.

  Faturalı ve Hazır Kart'lı bireysel ve kurumsal aboneler için, Kim Aramış SMS Servisi %18 KDV ve %25 ÖİV dahil ayda 99 KR'tur.

  Servis aboneliği iptal edilmediği sürece devam eder. Yeterli bakiye bulunmadığı durumda servisten yararlanılamaz. Aboneliğin aylık kullanım süresi bitiminden önce servis iptal edildiğinde, ücret iade edilmez. Ücretlendirme aylıktır, gönderilen SMS sayısından bağımsızdır.

  Nasıl İptal Ederim?

  Kim Aramış SMS Servisi'ni iptal etmek için, IPTAL KIM yazıp 2222'ye SMS göndererek ya da 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri'ni arayarak iptal işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Tarifenize özel Kim Aramış Servisi'nden ücretsiz yararlanıyorsanız, ücretsiz KimAramış Servisi'ni iptal etmek için IPTAL KIM yazıp 7080'e ya da 2222'ye gönderebilir ya da 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz.
  Kullanıma açma/iptal işlemleri 1 gün içinde en fazla 3 kez yapılabilir.
   


Sayfayı Paylaş