Turkcell Aran Kazan

Konusu 'Turkcell' forumundadır ve OrKuN tarafından 2 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Aranan Hazır Kart’lılar tam 180 TL kazanıyor!
  Diğer GSM operatörlerinden 180 dakika aranın, yurt içinde tüm Turkcell'lilerle 1 hafta boyunca konuşabileceğiniz 180 TL kazanın!
  GençTarife’li iseniz, diğer GSM operatörlerden 180 dakika arandığınızda yurtiçinde Turkcell’lilerle 1 hafta boyunca kullanabileceğiniz 1200 SMS kazanın.
  Bu avantajdan faydalanmak için ARAN yazıp 2197 'e göndermeniz ve bir takvim ayında diğer GSM operatörlerden 180 dakika aranmanız yeterli.
  Kampanya 31 Mayıs 2010 tarihine kadar geçerlidir.

  [​IMG]

  Katılım Koşulları
  • Kampanyaya tüm bireysel Hazır Kart’lılar katılabilir.
  • Kampanyaya katılmak için ARAN yazıp 2197 ’ye gönderin.
  • Katılım için gönderilen SMS ücreti 40 kuruştur.
  • Kaydınızın alındığına dair bilgi mesajı gelecek. Kaydınız tamamlandığında gelecek bilgi mesajından sonra, her takvim ayında diğer operatörlerden 180 dakika arandığınızda hediye TL/SMS kazanabilirsiniz.
  • Kayıt olduğunuz ayda kayıt tarihinden takvim ayının sonuna kadar, takip eden aylarda 1 takvim ayı içinde diğer GSM operatörlerinden 180 dakika aranmanız gerekmektedir. Örneğin, Mart ayında kayıt oldunuz, kayıt tarihinizden itibaren 31 Mart’a kadar diğer operatörlerden 180 dakika aranınca bedava TL/SMS’lerinizi kazanabilirsiniz.Takip eden aylarda da, örneğin 1-30 Nisan arası, diğer operatörlerden 180 dakika aranınca bedava TL/SMS'lerinizi kazanabilirsiniz
  • Hangi ay 180 dakika arandıysanız, ertesi ayın 15 ile 20'si arasında bedava TL'niz veya SMS'leriniz hattınıza tanımlanır.1 takvim ayı sona ermeden önce 180 dakika aranırsanız TL/SMS'lerinizi daha erken kazanmazsınız.
  • Hediye TL veya SMS’leri kazandığınızda bilgilendirme mesajı gönderilecektir. Bu mesajdan sonra hediye TL/SMS’lerinizi kullanma süreniz 1 haftadır. 1 hafta içinde kullanılmayan TL ve SMS’ler devretmez, silinir.
  • Diğer operatörlerden 180 dakika aranma süresi 31 Mayıs 2010’da sona erecektir.
  • 1 Nisan 2010’dan itibaren diğer GSM operatörlerinden gelen çağrılara, 1 Nisan 2010’dan sonra numarasını Turkcell’den taşımış aboneler tarafından gelen çağrılar dahil olmayacaktır.
  • Mart 2010'da diğer GSM operatörlerinden 120 dakika aranmış aboneler Nisan ayında yurtiçindeki Turkcell’lilerle 1 hafta konuşmada geçerli 240TL kazanacaklardır.
  • Suistimal ile haksız TL kazanımı tespit edilmesi durumunda kampanyadan kazanılan TL iptal edilir, verilmez.Abonelerin yararlandıkları hizmeti ticaret amacıyla üçüncü kişilere sunmaları, trafik taşımak amacı ile hatların kullanılması yasaklanmıştır. Bu yasağı ihlal eden abonenin hattı, görüşmeye kapatılabilir ve abonelik fesih edilebilir.
  Detaylar

  Kapsam
  Kazanılan bedava TL görüntülü konuşmalar da dahil olmak üzere, yurt içinde Turkcell’lilerle yapacağınız konuşmalarda kullanılabilir, yurt dışı konuşmalarınızda geçerli değildir.
  Diğer GSM operatörlerinden gelen çağrılar 180 dakika aranmaya dahildir, sabit hatlar dahil değildir.
  Bedava konuşulabilecek süre
  GençTarife haricindeki müşteriler için Turkcell'lilerle 1 hafta boyunca konuşmak üzere 180 TL, GençTarife’liler için Turkcell’lilere 1 hafta boyunca gönderebileceğiniz 1200 SMS ile sınırlıdır.
  Bedava dakika sorgulama
  Kalan bedava TL'nizi *123*1# tuşlayarak, kalan bedava SMS'lerinizi ise *123*57# tuşlayarak ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz.
  Ücretlendirme periyodu
  Kazanılan TL’den 30 sn de 20 kuruş olmak üzere dakikada 40 kuruş düşer.
  Tarife değişikliği
  Tarife değişikliğinde, hediye TL veya SMS’lerin kazanıldığı gündeki tarife geçerli olur. Örneğin, gençTarife dışındaki bir tarifedeyken kampanyaya kayıt olup gençTarife’ye geçtiğinizde, diğer operatörlerden aranma süreniz kaldığı yerden devam eder. 180 dakika diğer operatörlerden arandığınızda 1200 SMS kazanırsınız.
  Ödemeli arama & Konferans görüşme
  Kazandığınız TL'yi ödemeli arama ve konferans görüşmede kullanabilirsiniz.
  Numara değişikliği & Devir
  Numara değişikliğinde kazanmış olduğunuz TL ve SMS'leri kullanmaya devam edebilirsiniz. Arankazan kampanyasına kaydınızın devam etmesini istiyorsanız, numaranızı değiştirdikten sonra yeniden kayıt olmanız gerekir.
  Özel servis numaralarının ücretlendirilmesi
  Yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, Turkcell Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralar ve özel servis numaralarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanmakta olduğunuz tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifenizde belirtilen ücretler veya var ise ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır.
  Turkcell kampanya tarih ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
   


Sayfayı Paylaş