Turkcell Aran Kazan

Konusu 'Turkcell' forumundadır ve OrKuN tarafından 15 Şubat 2010 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Aranan Hazır Kart’lılar tam 1200 kontör kazanıyor!
  Diğer GSM operatörlerinden 120 dakika aranın, yurt içinde tüm Turkcell'lilerle 1 hafta boyunca konuşabileceğiniz 1200 kontör kazanın! Üstelik, 2 ay arka arkaya 120 dakika aranınca 1200 kontör yerine tam 2400 kontör kazanıyorsunuz!
  GençTarife’li iseniz, diğer GSM operatörlerden 120 dakika arandığınızda yurtiçinde Turkcell’lilerle 1 hafta boyunca kullanabileceğiniz 1200 SMS kazanın.
  Bu avantajdan faydalanmak için ARAN yazıp 2197 'e göndermeniz ve bir takvim ayında diğer GSM operatörlerden 120 dakika aranmanız yeterli.
  Kampanya 31 Mart 2010 tarihine kadar geçerlidir.

  Katılım
  • Kampanyaya tüm bireysel Hazır Kart’lılar katılabilir.
  • Kampanyaya katılmak için ARAN yazıp 2197 ’e gönderin.
  • Katılım için gönderilen SMS ücreti 2 kontördür.
  • Kampanyaya kayıt olduktan sonra, her takvim ayında diğer operatörlerden 120 dakika arandığınızda, bedava kontör/SMS kazanabilirsiniz.
  • Kayıt olduğunuz ayda kayıt tarihinden takvim ayının sonuna kadar, takip eden aylarda 1 takvim ayı içinde diğer GSM operatörlerinden 120 dakika aranmanız gerekmektedir. Örneğin, Ekim ayında kayıt oldunuz, kayıt tarihinizden itibaren 31 Ekim’e kadar diğer operatörlerden 120 dakika aranınca bedava kontör/SMS’lerinizi kazanabilirsiniz.Takip eden aylarda da, örneğin 1-30 Kasım arası, diğer operatörlerden 120 dakika aranınca bedava kontör/SMS’lerinizi kazanabilirsiniz
  • Hangi ay 120 dakika arandıysanız, ertesi ayın 15 ile 20'si arasında bedava kontörleriniz veya SMS'leriniz hattınıza tanımlanır.1 takvim ayı sona ermeden önce 120 dakika aranırsanız kontör/SMS'lerinizi daha erken kazanmazsınız.
  • 1 Ocak 2010’dan itibaren 2 ay üst üste diğer GSM operatörlerinden 120 dakika arandığınızda, yurtiçinde Turkcell’lilerle 1 hafta geçerli 2400 kontör kazanırsınız (Genç Tarife haricindeki aboneler için geçerlidir).
  • Hediye kontör veya SMS’leri kazandığınızda bilgilendirme mesajı gönderilecektir. Bu mesajdan sonra hediye kontör/SMS’lerinizi kullanma süreniz 1 haftadır. 1 hafta içinde kullanılmayan kontör ve SMS’ler devretmez, silinir.
  • Diğer operatörlerden 120 dakika aranma süresi 31 Mart 2010’da sona erecektir.
  • 1 Ocak 2010’dan itibaren diğer GSM operatörlerinden gelen çağrılara, 1 Ocak 2010’dan sonra numarasını Turkcell’den taşımış aboneler tarafından gelen çağrılar dahil olmayacaktır.
  • Suistimal ile haksız kontör kazanımı tespit edilmesi durumunda kampanyadan kazanılan kontörler iptal edilir, verilmez.Abonelerin yararlandıkları hizmeti ticaret amacıyla üçüncü kişilere sunmaları, trafik taşımak amacı ile hatların kullanılması yasaklanmıştır. Bu yasağı ihlal eden abonenin hattı, görüşmeye kapatılabilir ve abonelik fesih edilebilir.
   


 2. OrKuN Well-Known Member

  Kapsam
  Kazanılan bedava kontörler görüntülü konuşmalar da dahil olmak üzere, yurt içinde Turkcell’lilerle yapacağınız konuşmalarda kullanılabilir, yurt dışı konuşmalarınızda geçerli değildir.
  Diğer GSM operatörlerinden gelen çağrılar 120 dakika aranmaya dahildir, sabit hatlar dahil değildir.

  Bedava konuşulabilecek süre
  GençTarife haricindeki müşteriler için Turkcell'lilerle 1 hafta boyunca konuşmak üzere 1200 kontör, 2 ay arka arkaya diğer GSM operatörlerinden aranan GençTarife haricindeki müşteriler için Turkcell'lilerle 1 hafta boyunca konuşmak üzere ikinci ayı sonrasında 2400 kontör, GençTarife’liler için Turkcell’lilere 1 hafta boyunca gönderebileceğiniz 1200 SMS ile sınırlıdır.

  Bedava dakika sorgulama
  *123*8# tuşlayarak kalan bedava kontörlerinizi ve hangi tarihe kadar yararlanabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Kalan bedava SMS'lerinizi ve hangi tarihe kadar yararlanabileceğinizi öğrenmek için ise *123*57# tuşlamanız yeterlidir.

  Ücretlendirme periyodu
  Aralık 2009’da diğer GSM operatörlerinden 120 dk. arandığınızda kazandığınız ve Ocak ayında yüklenecek bedava kontörlerden 15 sn de 0,8125 olmak üzere dakikada 3,25 kontör düşer. 1 Ocak 2010’dan itibaren diğer GSM operatörlerinden 120 dk. arandığınızda ertesi ay yüklenecek bedava kontörlerden 30 sn de 1,625 olmak üzere dakikada 3,25 kontör düşer.

  Tarife değişikliği
  Tarife değişikliğinde, hediye kontör veya SMS’lerin kazanıldığı gündeki tarife geçerli olur. Örneğin, gençTarife dışındaki bir tarifedeyken kampanyaya kayıt olup gençTarife’ye geçtiğinizde, diğer operatörlerden aranma süreniz kaldığı yerden devam eder. 120 dakika diğer operatörlerden arandığınızda 1200 SMS kazanırsınız.

  Ödemeli arama & Konferans görüşme
  Kazandığınız kontörleri ödemeli arama ve konferans görüşmede kullanabilirsiniz.

  Numara değişikliği & Devir
  Numara değişikliği ve devirde bedava kontör ve SMS hakkınız devam eder.

  Özel servis numaralarının ücretlendirilmesi
  Yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, Turkcell Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralar ve özel servis numaralarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanmakta olduğunuz tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifenizde belirtilen ücretler veya var ise ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır.

  Turkcell kampanya tarih ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
   

Sayfayı Paylaş