Turkcell 39 Kontöre 10.000 SMS

Konusu 'Turkcell' forumundadır ve OrKuN tarafından 17 Şubat 2010 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  39 Kontöre 10.000 SMS
  Turkcell'de mesajlaşmak da konuşmak kadar ucuz!
  39 kontöre aylık 10.000 SMS paketiyle tüm Turkcell'lilerle 30 gün boyunca yurtiçinde istediğiniz kadar mesajlaşabilirsiniz.
  Haftalık mesajlaşmak isteyenler için ise 15 kontöre 1 hafta boyunca tüm Turkcell'lilerle mesajlaşabilecekleri 3000 SMS paketi mevcut.
  Aylık 10.000SMS paketi ve haftalık 3000SMS paketi 31.03.2010 tarihine kadar geçerlidir.
  Katılım
  • Aylık 10.000 SMS paketi için AYLIK yazıp 2222'ye ücretsiz gönderebilirsiniz.
  • Haftalık 3000 SMS paketi için HAFTALIK yazıp 2222'ye ücretsiz gönderebilirsiniz.
  • Kampanyadan bireysel Hazır Kart'lılar faydalanabilir.
  • Haftalık ve aylık paketten aynı anda yalnızca 1 adet alınabilir.
  • Kampanyaya SMS, 444 0 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri veya Online İşlemler'den kanallarından abonelik yapabilirsiniz.
   


 2. OrKuN Well-Known Member

  Kapsam
  Paketteki mesajlar tüm Turkcell, Hazır Kart, Muhabbet Kart abonelerine gönderilen yurt içi mesajlar için geçerlidir. Diğer operatörlere ve sabit hatlara gönderilen mesajlar, uluslararası mesajlar ve Yıldız Falı, Haber, Resim, Melodi gibi kısa mesaj servisleri için geçerli değildir. Yurt dışında atılan mesajlar ayrıca ücretlendirilecektir.

  Bilgi sorgulama
  Kalan SMS ve paket bitiş tarihi bilgilerini, haftalık paket için *123*335#, aylık paket için *123*333#'i tuşlayarak sorgulayabilirsiniz. Haftalık paketinizin bitmesine 1 gün kala, aylık paketinizin bitmesine 3 gün kala paketinizin yenileneceğine dair bilgilendirme mesajı gönderilecektir.

  Tarife değişikliği
  Tarife değişikliklerinde kalan mesaj bakiyenizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

  Numara değişikliği & Devir
  Numara değişikliği ve devirde paket mesaj bakiyesi kullanılmaya devam edilebilir.

  Paket iptali
  Bir kez paket alındıktan sonra iptal edilmediği sürece haftalık/aylık paket abonelikleri yeterli kontör bakiyeniz olması durumunda her hafta/ay devam edecektir.
  IPTAL HAFTALIK ya da IPTAL AYLIK yazıp 2222'ye göndererek paketinizi iptal edebilirsiniz. Yetersiz kontör bakiyesi nedeniyle paket yenilemesi yapılamayan durumlarda, paket satın almak için kontör yükledikten sonra tekrar HAFTALIK ya da AYLIK yazıp 2222'ye göndermek gerekmektedir.

  Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek ve SMS'lerin zamanında ulaşmasını sağlamak adına kandil ve bayram gibi SMS trafiğinde yoğunluk yaşanan özel günlerde, kampanya koşullarında değişiklik yapılabilir.

  Özel servis numaralarının ücretlendirilmesi
  Yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, Turkcell Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralar ve özel servis numaralarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanmakta olduğunuz tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifenizde belirtilen ücretler veya var ise ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır.

  Turkcell kampanya tarih ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
   

Sayfayı Paylaş