Turkcell 3 AY BEDAVA (Faturalı Hat)

Konusu 'Turkcell' forumundadır ve OrKuN tarafından 12 Şubat 2010 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  3 AY BEDAVA
  12 aylık dakika paketi alana, ilk 3 ay bedava!.
  Size en uygun aylık dakika paketini 12 ay boyunca kullanmayı taahhüt edin, ilk 3 ay dakika paketinizin ücretini ödemeyin! Yani ilk 3 ay paketteki dakikalarınız kadar BEDAVA konuşun!

  Bu kampanyadaki tüm konuşmalar 6 saniyede bir ücretlendirilir.
  Kampanya 31.03.2010 tarihine kadar geçerlidir.

  Ücretlendirme
  Alo Paket veya Herkesle paketi kullanan veya Canımın 3'ü tarifesinde olan abonelerimiz, bu dakika paketleri veya Canımın 3'ü tarifesi için 12 ay kullanma taahhüdü verdiğinde, paket ücreti / aylık sabit tarife ücretini 3 ay boyunca ödemeyecektir.

  Örn: Ayda 29 TL'ye Alo 120 paketi alıp 12 ay boyunca bu pakette kalmayı taahhüt ederseniz, ilk 3 ay boyunca hiç Alo paketi ücreti ödemeyeceksiniz. Yani ilk 3 ay boyunca ödenecek olan toplam 87 TL ödenmeyecek, üstelik Alo 120 paketinin hediye 120 dakikası ile birlikte tüm Turkcell ve sabit hatlar ile ayda toplam 240 dakika konuşabileceklerdir.
  Kampanya 31.03.2010 tarihine kadar geçerlidir.

  Katılım
  • Kampanyadan bireysel faturalı Turkcell'liler faydalanabilir.
  • Eğer Alo / Herkesle paketiniz varsa veya Canımın 3'ü tarifesindeyseniz, BEDAVA yazıp 5500'a gönderip, gelen onay SMS'ine yanıt döndüğünüzde kampanyadan hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz.
  • Alo / Herkesle paketiniz yoksa ve Canımın 3'ü tarifesinde değilseniz, BEDAVA yazıp 5500'a gönderin. Size avantajli konuşacağınız bir paket önerisi gelecek. Paket önerisi SMS'ine yanıt döndüğünüzde, bir sonraki fatura kesim tarihinizden itibaren hem yeni paketinizden hem de 3 ay bedava kampanyasından faydalanmaya başlarsınız.
  • Mevcutta dakika paketi olup kampanyayaya katılan abonelerin ilk faturaları dahil, ilk 3 ay boyunca paketleri ücretlendirilmez.
   


 2. OrKuN Well-Known Member

  Paket Dakikaları:
  O ay içinde ne kadar bedava dakikanız kaldığını öğrenmek için PAKET DURUM yazıp 7000'e gönderebilirsiniz. O ay içinde kullanmadığınız dakikalar bir sonraki aya devretmez.

  Alo paketi ile aldığınız dakikalar, tüm Turkcell ve sabit hatlarla yapılan yurt içi konuşmalarında, Herkesle paketi ile aldığınız dakikalar ise yurt içi her yöne kullanılabilir. Dakikalar, SMS, internet, MMS, yurt dışı ve müsteri hizmetlerini aramada geçerli değildir.

  O ay kullanılmayan dakikalar bir sonraki aya devretmez.
  • Bir hat için aynı anda kampanyadan yalnızca bir defa faydalanılabilir. 3 ayı bedava dakika paketleri diğer kontratlı kampanyalar ile beraber alınamaz.
  Kampanya iptali veya paket değişiliği:
  IPTAL BEDAVA yazıp 5500'a gönderdiğinizde veya başka bir tarifeye geçtiğiniz bu kampanya iptal edilir. Taahhüt edilen 12 ay içinde kullanılan hattın iptal edilmesi, borçtan dolayı hattın kapanması veya kullanılan paketin iptal edilmesi durumunda, bedava kullanılan ay sayısı ile paketin aylık ücretinin 2 katı değerindeki tutar çarpılarak hesaplanacak ücret ilk faturaya yansıtılacaktır.

  Mevcut paketlerden daha düşük fiyattaki paketlere geçildiginde ise, iki paket arasındaki fiyat farkı ile eski paketin bedava kullanıldığı ay sayısı çarpılarak hesaplanacak ücret ilk faturaya yansıtılacaktır.

  Ek Avantaj:
  Alo paketi olup 3 ay bedava kampanyasından faydalanan Turkcell'liler paketi kadar dakika hediyesini almak için ENUCUZ yazıp 5500'a kısa mesaj gönderebilirler. Örnek: Alo 60 ile 3 ay bedavaya katılmış olan bir abone, ENUCUZ yazıp 5500'a gönderirse Alo 60 paketinden 60 dakika daha hediye alarak, tüm Turkcell ve ev iş numaralarıyla ayda 120 dakika konuşmaya devam edebilir.
  Turkcell, tarifelerinin tarihlerinde ve/veya ücretlendirmelerinde önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını
  saklı tutar.

  Özel servis numaralarının ücretlendirilmesi
  Yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, Turkcell Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralar ve özel servis numaralarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanmakta olduğunuz tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifenizde belirtilen ücretler veya var ise ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır.
   

Sayfayı Paylaş