Tüm ev ve iş numaralarıyla konuşmak çok ucuz!

Konusu 'Turkcell' forumundadır ve OrKuN tarafından 2 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Hazır Kart'lılar için tüm ev ve iş numaralarıyla konuşmak hiç bu kadar ucuz olmamıştı!
  Üstelik şehir içi şehir dışı ayrımı olmadan...
  Cepten tüm Türkiye'deki ev ve iş numaralarıyla konuşmak çok ucuz! Her ay sadece 5 TL’yeTürkiye'deki ev ve iş numaralarıyla 1 saat konuşabilirsiniz. Üstelik gençTarifelilere ekstra 1 saat daha!

  [​IMG]

  Bu avantajdan faydalanmak için EVIS yazarak 5081'e göndermeniz ve gelecek onay mesajını EVET yazıp cevaplamanız yeterli. Paketinizin tanımlandığını bildiren mesajdan sonra paket dakikalarınızla hemen konuşmaya başlayın!

  Kampanya 30 Haziran 2010 tarihine kadar geçerlidir.


  Katılım
  • Kampanyaya tüm bireysel ön ödemeli hatlar katılabilir. Tarifeniz ne olursa olsun bu tekliften yararlanabilirsiniz..
  • Kampanyaya katılmak için EVIS yazarak 5081'e gönderin, gelecek onay mesajını EVET yazıp cevaplayın. Paketinizin tanımlandığını bildiren mesajdan sonra paket dakikalarınızla hemen konuşmaya başlayın.
  • Katılım için gönderilen kısa mesaj ücretsizdir.
  Detaylar
  Bir kere paket alındıktan sonra iptal edilmediği sürece aylık paket aboneliğiniz hesabınızda yeterli TL olması durumunda her ay devam edecektir. 30 gün sonunda kullanılmayan paket dakikalarınız hesabınızdan silinir.
  Kalan TL sorgulama:
  • Paketinizden yaptığınız konuşmaların ardından dakikalarınızdan ne kadar kaldığını gelecek bilgi mesajından ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz.
  Ücretlendirme periyodu
  • Kazanılan dakikaların düşme periyodu gençTarife dışındaki tarifelerde 15 saniye; gençTarifede 30 saniyedir.
  Tarife değişikliği:
  • gençTarife deyken Eviş paketine abone olup başka bir faturasız tarifeye geçtiğinizde 2 saatten kalan dakikalarınız yarıya düşer. 30 gün sonraki yenilemede paketiniz 1 saat olarak yenilenir. Diğer tarifelerden birindeyken Eviş paketine abone olup gençTarife ye geçtiğinizde ise kalan süreniz 2 ile çarpılır.
  Ödemeli arama & Konferans görüşme:
  • Kazandığınız dakikaları ödemeli aramada ve konferans görüşmede kullanabilirsiniz. Örneğin, 3 kişiyle konferans görüşmesi başlattınız hepsiyle 1 dakika konuştunuz. Dakikalarınızdan bu görüşmeden dolayı toplam 3 dakika düşer.
  Numara değişikliği & Devir:
  • Numara değişikliğinde dakikalarınız devam eder. Devirde ise, hattınızı devrettiğiniz kişi eğer 30 günlük kullanım süreniz dolmadı ise bu dakikaları kullanmaya devam eder.
  İptal
  • Her ay otomatik yenilemenin iptali için IPTAL EVIS yazıp 5081'e gönderebilirsiniz.
  Turkcell kampanya tarih ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

  Özel servis numaralarının ücretlendirilmesi
  Yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, Turkcell Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralar ve özel servis numaralarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanmakta olduğunuz tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifenizde belirtilen ücretler veya var ise ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır.
   


Sayfayı Paylaş