TTNet'ten Teşekkür Hediyeleri!

Konusu 'Yazılım' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 29 Eylül 2011 başlatılmıştır.

 1. GuNaHKaR Well-Known Member


  Eğlence ve iletişim şirketi Ttnet, 30 Kasım 2011 tarihine kadar E-faturayı tercih eden yeni ve mevcut müşterilerine yüzlerce hediye dağıtmaya hazırlanıyor. Kağıt israfını önlemek ve doğayı korumak için E-faturaya geçişi teşvik eden Ttnet, kampanya kapsamında 2 adet Volkswagen Golf Bluemotion kazanma şansı da sunuyor.

  E-faturayı tercih eden müşteriler, faturalarına güvenle ve hızlıca ulaşma ayrıcalığını yaşarken, yapılacak çekilişte Ttnet'in vereceği yüzlerce hediyeden birini kazanma şansı buluyorlar. Çekilişe, kampanya döneminde veya öncesinde E-faturayı tercih eden tüm müşteriler dahil oluyor. 2 kişinin Volkswagen Golf Bluemotion sahibi olacağı çekilişte dağıtılacak hediyeler arasında LCD televizyonlar, bilgisayarlar, tabletler, bisikletler ve cep telefonları bulunuyor.

  6 Aralık 2011 tarihinde noter huzurunda çekilişi yapılacak E-fatura kampanyası kapsamında verilecek ödüller şöyle:

  - 2 adet Volkswagen Golf Bluemotion
  - 5 adet 40'' Samsung LCD TV
  - 15 adet Motorola Xoom Tablet Bilgisayar
  - 50 adet Nokia Booklet
  - 100 adet Salcano Excel 26" 21 Vites Dağ Bisikleti
  - 150 adet Huawei U8230 Android Cep Telefonu
  - 1500 adet 1 aylık Tivibu Web Standart Plus Paket Üyeliği
  - 1500 adet 1 aylık TTNET Müzik Max Müzik Paketi

  E-faturayı tercih eden müşteriler, kağıt israfını önleyerek doğaya katkıda bulunurken aynı zamanda faturalarına hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşma avantajını yaşıyor. Faturasını kaybetmesıkıntısı yaşamayan müşteriler, E-fatura sayesinde faturalarına da kolayca ulaşma olanağı buluyor. E-faturaya geçmek ve yapılacak çekilişe katılmak isteyenler TTNET Satış Noktaları'ndan, 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri'nden, www.ttnet.com.tr'den yada TTNET Online İşlem Merkezi'nden başvuruda bulunabiliyor.
   


Sayfayı Paylaş