ttNet süreli ADSL

Konusu 'İnternet' forumundadır ve BaRıŞ tarafından 21 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

 1. BaRıŞ Well-Known Member


  [​IMG]
  Avantajlı fiyatlarla seçtiğin süre kadar internet
  TTNET'in süreli internet paketleri ile artık internete kaç ay ihtiyacınız varsa o kadar bağlanın.
  8Mbps' ye kadar hızlı ister 4GB kotalı, isterseniz limitsiz tarifelerden birini seçerek, 2 ay, 3 ay veya 6 aylık sürelerle internet hizmeti alabilirsiniz. Süre dolduğunda kendiliğinden sona eren paketlerle internet keyfini ihtiyaç duyduğunuz yerde sürekli yaşayabilirsiniz. İster yazlıkta, ister memlekette...
  Bu yaz internet keyfine kesintisiz devam etmek için hemen en yakın TTNET Satış Noktasına gidin, 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri' nden başvurun veya 6606' ya mesaj gönderin Süreli İnternet hizmetinden siz de yararlanın.

  [​IMG]

  TTNET Süreli ADSL paketlerinde Abone, ADSL hattının bulunduğu yerdeki 8 Mbps'e kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir. Abonenin ay içerisindeki veri kullanımı (download) adil kullanım noktası olan 15 GB'ı aştığında ADSL kullanım hızı 512 Kbps olacak şekilde düşürülecektir. Takip edilen aya girildiğinde, Abone internet hizmetinden mevcut erişim hızıyla tekrar yararlanabilecektir. Bulunulan ay içinde 15 GB kotanın aşılmaması durumunda erişim hızında herhangi bir değişiklik olmayacaktır.

  Ücretlere %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir. Paket ücretlerine ilk bağlantı ücreti dahildir.
  Süreli ADSL hizmetinden yararlanabilmek için müşterinin sabit hat aboneliğinin olması gerekir.Seçilen Süreli ADSL paketinin ücreti ilk TTNET faturasına yansıtılır.
  TTNET, mevcut tarifelerinde, fiyat ve şartlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar
   


Sayfayı Paylaş