TTNet Nette Çocuk Var paketi

Konusu 'İnternet' forumundadır ve BaRıŞ tarafından 24 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

 1. BaRıŞ Well-Known Member


  [​IMG]
  Çocuğum internette güvenle gezebilir mi?
  EVET! Nette Çocuk Var paketi ile çocuğunuzun sakıncalı sitelere girmesini engelleyebilirsiniz. Evinizin güvenliği şimdi internette.

  • TTNET ADSL veya VDSL2 müşterilerine ayda sadece 3 TL.
  • Herhangi bir ayarlama yada kurulum yapmanıza gerek kalmadan, hemen kullanmaya başlayın.
  • İnternetteki uygunsuz içerikleri sizin için önceden belirlenmiş katagorilere göre kolayca filtreleyin.
  • Eğer evinizde internet erişimini aynı ADSL ya da VDSL2 hattı üzerinden birden fazla bilgisayarda kullanıyorsanız, içerik filtreleme özelliği bilgisayarların hepsine ayrı bir kurulum yapmaksızın otomatik olarak uygulansın.
  Nette Çocuk Var Hizmeti Nasıl Çalışır?

  ADSL Hattınız üzerinden filtrelenmesi gereken bir web sitesine erişilmek istendiğinde Nette Çocuk Var Hizmeti özelleştirilmiş bir engelleme sayfası ile kullanıcıyı bilgilendirecek ve onu sitenin olumsuz etkilerinden korumuş olacaktır. Bu serviste kullanılan içerik filtreleme kuralları Türk Telekom tarafından belirlenmekte ve sıklıkla güncellenmektedir, böylece Nette Çocuk Var hizmetinden yararlanan kullanıcılar güncel bir şekilde korunmaktadır.

  Ücretlendirme
  Nette Çocuk Var ile interneti okullar kadar güvenli kullanın!
  Siz de tek işlemle Nette Çocuk Var Hizmeti'nden yararlanmaya başlayın, çocuklarınız da içiniz de rahat etsin!

  NeTTE Çocuk Var Hizmeti, 3 TL / ay bedelli olarak satılmaktadır. Nete Davet Paketi kullanıcılarımız ise bu servisten 1 TL / ay bedelli olarak yararlanabileceklerdir(*).

  (*) Bu servisi kullanabilmek için ADSL hattınıza bir statik IP atanması gerekmektedir. Atanan bu statik IP için sizden herhangi bir ücret alınmayacaktır. Mevcut bir statik IP'niz olsa dahi size yeni bir statik IP sağlanacaktır. Değişen bu Statik IP için de sizden herhangi bir ücret talep edilmeyecektir.

  Yeni statik IP' nizi 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz.
  Servis aboneliği öncesinde bir statik IP sahibi olan kullanıcılarımız, gerekli olan durumlarda varolan yazılım ve donanımlarında alacakları bu yeni IP'e göre güncelleme yapmak durumundadır.
   


Sayfayı Paylaş