TTnet İnternete Giriş Kampanyası

Konusu 'İnternet' forumundadır ve BaRıŞ tarafından 21 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

 1. BaRıŞ Well-Known Member


  [​IMG]
  İnternet'im indirimli, modemim hediye olsun, ilk bağlantı ücreti alınmasın diyenlere...TTNET' ten engelleri kaldıran çok avantajlı bir kampanya!
  Hemen TTNET ADSL abonesi olun internet dünyası ile tanışmanızı ertelemeyin! 8 Mbps'ye kadar hızlı ister kotalı ister limitsiz NET paketlerinden istediğinizi seçin, interneti ilk 3 ay boyunca sadece 9,99 TL'ye kullanın. Üstelik modeminizi size hediye ediyor ve bağlantı ücreti de almıyoruz. Kampanya 15 Ağustos 2010 tarihine kadar geçerlidir.

  [​IMG]

  Ücretlere %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

  *NET Paket'lerde abone, ADSL hattının bulunduğu yerdeki 8 Mbps'ye kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir. Abonenin ay içerisindeki veri kullanımı (download) adil kullanım noktası olan 15 GB'yi aştığında ADSL kullanım hızı 512 Kbps olacak şekilde düşürülecektir. Takip eden aya girildiğinde, abone internet hizmetinden mevcut erişim hızıyla tekrar yararlanabilecektir. Bulunulan ay içinde 15 GB kotanın aşılmaması durumunda erişim hızında herhangi bir değişiklik olmayacaktır.
   


Sayfayı Paylaş