TTNet aile koruma şifresi

Konusu 'İnternet' forumundadır ve BaRıŞ tarafından 24 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

 1. BaRıŞ Well-Known Member


  [​IMG]
  Kurulumu ve kullanımı kolay TTNET Aile Koruma Şifresi ile sakıncasız internet!
  Çocuklarımız internetten faydalanırken mevcut zararlı içeriklerden etkilenmesin diye TTNET Aile Koruma Şifresi'ni hazırladık.

  • İçerik filtreleme sayesinde zararlı sitelere girişi engelleme,
  • Zaman kontrolü ile belirli günlerde limitli internet kullanımı,
  • Çocukların yaşlarına göre özelleştirilebilen filtre ve zaman ayarları,
  • Önceden tanımlanmış kategorilere göre kolayca filtreleme,
  • TTNET ADSL abonelerine ücretsiz!
  Kurulumu ve kullanımı çok kolay!
  Tamamı Türkçe, ücretsiz TTNET Aile Koruma Şifresi'ni bilgisayarınıza hemen yükleyin.
  TTNET'in ücretsiz sunduğu, kurulumu ve kullanımı çok kolay olan TTNET Aile Koruma Şifresi programı ile çocuklarınızın sakıncalı sitelere girmesini ve sakıncalı kişilerle iletişime geçme olasılığını engelleyerek, internetten en iyi şekilde faydalanmalarını sağlayabilirsiniz.
  • Eğer TTNET ADSL abonesiyseniz, TTNET Aile Koruma Şifresi'ni hiçbir ücret ödemeden bilgisayarınıza indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. (*)
  • Herhangi bir ayar yapmanıza gerek kalmadan, önceden tanımlanmış "standart ayarlar" ile hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • Ürünün içinde önceden tanımlanmış olan kategorilere göre kolayca filtreleme yapabilirsiniz.
  (*) 1 Nisan 2010'dan sonra kullanıcılara 2 ücretsiz Lisans verilmesi uygulaması sona erdirilmiştir. Bu tarihten sonra kullanıcılara 1 adet ücretsiz lisans verilecektir. Daha önce bu hakka sahip olan kullanıcıların hakları saklı kalacaktır.

  Ücretsiz TTNET Aile Koruma Şifresi'ne Nasıl Sahip Olabilirsiniz?
  TTNET Aile Koruma Şifresi, TTNET ADSL kullanıcıları için ücretsizdir. TTNET ADSL abonesi iseniz, ADSL Hizmet Numaranızı, Kullanıcı adı ve Şifrenizi girerek tamamı Türkçe olan TTNET Aile Koruma Şifresi'ni hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
  TTNET ADSL abonesi değilseniz hemen TTNET'e başvurun; siz de ücretsiz TTNET Aile Koruma Şifresi'ne hemen sahip olun.
  Destek için 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz.

  TTNET Aile Koruma Şifresi programınızı üyelik sayfasından erişebileceğiniz lisans kodunu kullanarak, bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Başka bir bilgisayara yüklemek istediğinizde, programı önceki kurduğunuz bilgisayardan kaldırmanız gerekmektedir.Yazılımın etkin biçimde kullanımı ve bu kullanımın tüm sonuçları, kullanıcının sorumluluğunda olup, TTNET, yazılımın kendisinden beklenen sonuçlarının tam olmaması ya da eksik veya amaca uygun olmamasından ve bu sebeplerle ortaya çıkabilecek doğrudan veya dolaylı zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir.
   


Sayfayı Paylaş