Toyota Yaris 2012 Model

Konusu 'Toyota' forumundadır ve oguzturk tarafından 14 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

 1. oguzturk Administrator Staff Member


  Toyota Yaris
  Toyota Optimal Drive teknolojisi ile donatılmış dahiyane Toyota Yaris, pratikliği, cazibeli bir dizaynı ve yüksek kaliteyi buluşturan akıllı bir seçim. Toyota Yaris şehre hazır. Kompakt, çevik, şık özellikleri sayesinde içiniz çok rahat olacak.

  Aynı zamanda büyük araç avantajlarına da hazırlıklı olun. Toyota Optimal Drive teknolojisi, ekonomik motorların da güçlü ve kullanması keyifli olabileceğini kanıtlıyor. Daha çevreci olan Yaris, sınıfının en düşük yakıt tüketimini sunarken geniş iç mekanıyla da rakiplerine meydan okuyor.
  Aslında Yaris, Toyota'dan beklediğiniz her şey.

  MT; Düz Vites,
  AT:Otomatik Vites
  CC:Cruise Control
  SR:Sunroof
  M/M:MultiMode Vites
  AC:Klima

  Toyota Yaris Fiyat Listesi
  [​IMG]
  Stoklarla sınırlı TL olarak sabitlenmiş özel kampanya fiyatlarıdır.
  1 Temmuz 2011 tarihinden itibaren geçerli, tavsiye edilen perakende satış anahtar teslim fiyat listesidir. Trafik Sigota bedeli fiyatlara DAHİL DEĞİLDİR. Toyota Pazarlama ve Satış A.Ş. ; araçların teknik özellik, donanım ve fiyatlarını önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. EURO, T.C Merkez Bankası Günlük Döviz Satış Kur'u üzerinden TL'sına çevrilecektir.Araç fiyatına dahil edilen tüm vergiler ve vergi mevzuatındaki oluşan tüm değişiklikler araç fiyatına yansıtılacaktır. Websitesinin tüm bölümlerindeki aksesuar fiyatları da, 1 Nisan 2011 tarihinden itibaren geçerli, KDV dahil, sarf maliyetleri ve işçilik hariç tavsiye edilen fiyatlardır.

  [​IMG]
   


 2. oguzturk Administrator Staff Member

Sayfayı Paylaş