Toyota sahiplerine özel servis kampanyası

Konusu 'Toyota' forumundadır ve OrKuN tarafından 20 Kasım 2008 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  17 Kasım - 6 Aralık tarihleri arasında Toyota sahiplerini Toyota Yetkili Servisleri’nde pek çok avantaj bekliyor.Aracınızın kış öncesi kontrole ihtiyacı varsa, kış öncesinde lastiklerinizi yenilemek istiyorsanız veya aracınızı yeni aksesuarlarla farklılaştırmanın zamanı diye düşünüyorsanız 17 Kasım- 06 Aralık arasında Toyota Yetkili Servisleri’nde sizi pek çok avantaj bekliyor.

  [​IMG]

  Tüm Toyota sahiplerine kampanya süresince kış kontrolü ücretsiz verilirken, kış kontrolü parça değişimlerinde ve işçiliklerinde %10 indirim sağlanıyor. 2005 ve daha eski Toyota modellerine ise tüm mekanik parça ve işçilikte % 15 indirim sunuluyor. Brisa ve Bridgestone lastikler ve Delphi aküler ise % 10 indirim ile Toyota sahiplerinin oluyor.

  Bunların yanısıra bu tarihlerde Axess’ten de Toyota sahiplerine özel kampanya sunuluyor. 17 Kasım - 06 Aralık 2008 tarihleri arasında Toyota Yetkili Servisleri’nde yapılacak KDV dâhil 450 YTL ve üzeri tüm harcamalarda Axess kredi kartı sahiplerine 25 YTL chip para veriliyor.

  * Kampanya avantajları tavsiye niteliğinde olup, kampanyaya katılan Toyotasa Yetkili Satıcıları'nda geçerlidir. Ücretsiz kış kontrolü, fren sistemi, kabin hava filtresi, akü, lastik, silecek, cam suyu ve antifriz kontrolünü içermektedir.
  19.11.2008, Çarşamba
   


Sayfayı Paylaş