Toyota, Kullanılmış Araç Sistemini hayata geçirdi

Konusu 'Toyota' forumundadır ve OrKuN tarafından 15 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Toyotasa, "Toyota Kullanılmış Araç Sistemi"ni (T.A.K.A.S.)
  uygulamaya koydu. Toyotasa'dan yapılan açıklamaya göre T.A.K.A.S. hizmeti ile ikinci el Toyota araçlarda da Toyota garantisi sunuluyor. Toyota'nın Avrupa pazarı, Amerika, Uzak Doğu, Kanada ve Japonya olmak üzere pek çok ülkede uyguladığı hizmetler arasında yer alan T.A.K.A.S., Toyotasa tarafından müşteri memnuniyetini daha da yükseltmek amacıyla başlatıldı.

  Toyota T.A.K.A.S. programı kapsamında, uzmanlar tarafından servis geçmişi incelenen ve 160 nokta kontrolü yapılan ikinci el Toyota araçlar, Toyota T.A.K.A.S. Garantisi altında müşterilere sunuluyor.
  Program kapsamında, ikinci el Toyota araç satın alan tüm müşterilere ücretsiz 1 yıl veya 25 bin kilometre Toyota T.A.K.A.S. garantisi, ücretsiz 1 yıl yol yardım hizmeti, 30 gün veya bin 500 kilometre araç değişim taahhüdü veriliyor. Müşteri memnuniyeti çerçevesinde verilen yeni hizmet, 15 Toyota Plaza'da uygulanmaya başlarken, hizmet Toyota T.A.K.A.S. logosu bulunan plazalarda sunuluyor. T.A.K.A.S hizmetinin yıl sonuna kadar Türkiye genelindeki 30 Toyota Plaza'da yaygınlaştırılması planlanıyor.

  [​IMG]
  14.05.2009, Perşembe
   


Sayfayı Paylaş