TOTAL ve Worldden Sağlam Kampanya

Konusu 'Oto Yardım' forumundadır ve OrKuN tarafından 5 Kasım 2008 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  TOTAL ve Worldcard işbirliği, Kasım ayı boyunca Worldcard üyelerini sevindirecek. 01 -30 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek kampanya ile, Worldcard sahiplerine , üye Total istasyonlarından farklı günlerde tek seferde yapacakları üç 100 YTL’lik akaryakıt veya otogaz alışverişleri karşılığı "Black &Decker 19 Parçalı Pilli Tornavida Seti”" hediye edilecek..

  [​IMG]

  TOTAL, her dönem olduğu gibi kış aylarında da kullanıcılarına avantajlı kampanyalar sunmaya devam ediyor. TOTAL ve Worldcard işbirliğiyle düzenlenen yepyeni kampanya dahilinde, 01 -30 Kasım tarihleri arasında kampanyaya katılan TOTAL istasyonlarından, farklı günlerde 3 kez tek seferde yapılacak 100 YTL’lik akaryakıt veya otogaz alışverişi yapan kullanıcılar anında “Black & Decker 19 Parça Pilli Tornavida Seti”ne sahip olacaklar. Black&Decker kampanyasından her kullanıcı en fazla 1 kez faydalanabilecekler.

  Dünyanın en önemli elektronik ev ve iş aletleri üreticilerinden “ Black & Decker” 1987 yılında ilk kez pilli ve şarjlı tornavidaları üreten markadır. “ Black & Decker 19 Parça Pilli Tornavida Seti” kampanya süresince TOTAL istasyonlarında.
  04.11.2008, Salı
   


Sayfayı Paylaş