Toshiba JournE Touch

Konusu 'Ev Teknolojileri' forumundadır ve pult tarafından 24 Eylül 2009 başlatılmıştır.

 1. pult Well-Known Member


  [​IMG]

  Toshiba JournE Touch, taşınabilir kablosuz ev multimedya tableti sayesinde evdeki herkes ile iletişim kurup eğlenebileceksiniz. Kullanımı çok kolay olan bu cihaz sayesinde evin her yerinden istediğiniz içeriği sadece dokunarak indirip görüntüleyebileceksiniz. Cebit Bilişim Fuarın da 7-11 Ekim de TNB A.ş. stantında ilk defa son kullanıcı ile buluşacak olan ürün, evler için televizyon, buzdolabı gibi vazgeçilmez bir cihaz olacak. Toshiba JournE Touch tüm aile için bir iletişim istasyonu. Tüm aileyi bir araya getirerek iletişimi ve aile bağlarını arttıracak olan bu multimedya cihaz ile aynı zamanda sosyal ağlara da bağlanarak tüm arkadaşlarınız ve akrabalarınızla iletişim halinde olacaksınız.

  Çevrimiçi tüm uygulamalara kolay ve çabuk ulaşım. Aşağıdaki tüm uygulamalar için dokunmatik ulaşım; YouTube, Acetrax, FrameChannel, Picasa, Flickr, MSN Messenger, RSS. USB girişi ve HDMI bağlantısı yapılabilme özelliği sayesinde notebook ve TV'lere bağlayarak içerik paylaşma imkanı da Journe Touch’ da mümkün. Aynı zamanda Video on demand gibi servislere ulaşabilir olması sayesinde lisanslı içeriklere ulaşma şansı.

  7 inç (17,78 cm) LCD 16:9 LED dokunmatik ekrana sahip olan JournE Touch 189 mm x 133.6 mm x 14 mm ve 450 gram ağırlığında. Kolay kullanımı sayesinde kullanıcılar kolaylıkla istedikleri değişiklikleri yapabilir. Lithium-Polymer pili sayesinde 14 saat çalışabilir. 1GB hafızası SD kart ile 32 GB’a kadar arttırılabilir.
   


 2. ot-gu Genel Sorumlu

  güzelmiş ama yana yana almak isteyeceğimi düşünmüyorum :)
   
 3. pult Well-Known Member

  Evet güzel bir cihaz ama ben hiç elimi sürmem:)
   

Sayfayı Paylaş