Terim Yapamazsa Kimse Yapamaz

Konusu 'Spor Gündem' forumundadır ve Balako tarafından 16 Eylül 2011 başlatılmıştır.

 1. Balako Well-Known Member


  Galatasaray’ın deneyimli isimlerinden divan kurulu üyesi Hayrettin Kozak, “Galatasaray’ı yurtiçinde ve dışında Fatih Terim’den başka kimse yeniden yapılandırmaz. Sir Alex Ferguson’u bile getirseniz bunu yapamaz” dedi.

  [​IMG]

  TEK İSİM Fatih Terim’Dİ

  Radyospor’da Özgür Sancar’ın canlı yayın konuğu olan Kozak, “Fatih Terim, A’dan Z’ye Galatasaray Futbol Takımı’nı yeniden yapılandırmak için en ideal ve tek isimdir demiştim. Halâ aynı şeyi söylüyorum. Eğer Fatih Terim bu takımı düzlüğe çıkaramazsa, Sir Alex Ferguson’u bile getirseniz hiçbir şey yapamaz. Terim yapamıyorsa başkası hiç yapamaz. Bunu başkana da söyledim” dedi.

  SAKİN OLARAK BEKLEMELİYİZ

  Bir mağlubiyetle her şey bitmiş gibi davranmamak gerektiğini belirten Hayrettin Kozak, “Pek çok transfer yapıldı, Fatih hocanın inisiyatif dışında yapılanlar var. Son Sercan transferi gibi… olmayanlar var; ama artık bunları konuşmanın anlamı yok. Fatih Terim yola çıkmıştır. Bir mağlubiyetle her şeyi yerle bir etmenin anlamı yok. Bize yakışmaz. Birkaç hafta müsaade edip sakin sakin Takımımızın iyi bir takım olacağını düşünüyorum” diye konuştu.

  MUSTAFA SARIGÜL HADDİNİ AŞAN SÖZLER SÖYLEDİ; SÖZLERİ YÖNETİMİ İÇERİNDEN PARÇALAMAYA YÖNELİK

  Fatih Terim’i ve bazı yöneticileri eleştiren Mustafa Sarıgül’ün haddini aşan sözler sarf ettiğini belirten, Kozak, “Mustafa Sarıgül’ü hayretler içerisinde izledim. Kulaklarıma inanamadım. Haddini son derece aşan sözler etti. Şişli Belediye Başkanı görevinde, sabah 06.00’de görev başlamasıyla hizmetleriyle son derece başarılı bir yönetici, ama yakıştı mı bu konuşmalar kendisine, senin ne işin var Galatasaray Yönetimi’yle. Yakışık alıyor mu bir yönetimi içerinden parçalamaya yönelik laflar. Kulübün yapısı ve Fatih hocaya söylediği laflar hiç yakışmadı. Bana göre en kısa zamanda bir beyanat verip, Fatih hocayı kırdığı insanlara ve Galatasaray camiasının gönlünü alması gerekir. Sabırlı olması gerekir, her şey bittikten sonra gerekirse eleştiri yapmamalı. Sarıgül bu yaptığı yanlışı geri çekme büyüklüğünü gösterebilecek kadar insandır. Umarım böyle yapar” şeklinde konuştu.
   


 2. ot-gu Genel Sorumlu

  Duzeltmesi icin sabirsizlikla bekliyoruz bakalim. Bu arada sarigul ne demis gundemi kacirdim bu aralar
   

Sayfayı Paylaş