Terazi Burcunun Aşk Hayatı

Konusu 'Terazi - Akrep - Yay' forumundadır ve ot-gu tarafından 12 Nisan 2015 başlatılmıştır.

 1. ot-gu Genel Sorumlu


  Terazi Burcunun Aşk Hayatı

  Dengeli, anlayışlı ve âdildirler. Herkesle iyi geçinmek isterler. Aile fertlerini hem severler, hem de sayarlar; onlara çok önem verirler. Ancak, evlendikten sonra daima eşleri ön planda olur. Yani, kendilerinin kuracağı aile, geride bıraktıkları baba evinden çok daha fazla değerlidir.

  Dostluklara değer verirler. Dostları çeşitli olaylarla sınanmış, denenmiştir ve büyük değer taşırlar. Evleri böyle dostlarına daima açıktır. Bu dostlukları korumak için de ömürleri boyunca ellerinden geleni yaparlar.

  Hemen hemen herkese ilgi göstermelerine rağmen kolay kolay dost olmaya yanaşmazlar. Eski dostlarıyla yetinmeyi uygun bulabilirler.

  Terazi Burcu Kadını Aşk Hayatı

  Terazi burcu kadını söz konusu aşk hayatı olduğunda tam bir dişidir. Güzel, çekici ve hoş bir kadındır. Aşk söz konusu olduğunda birçok burcun kadını, Terazi burcu kadını ile baş edemez. Çok yönlü özellikleri vardır, dolu, dolu bir sevgiye sahiptir. Rahat ve güzelliklerle dolu bir kadındır. Aşk hayatının dolu doku sevgi ile geçmesini ister. Ayrıca çok çekicidir ve kendisi de bu özelliğinin farkındadır. Çevresindeki insanlara hayranlık uyandırır ve bunu yaparken de oldukça zevk alır.

  Terazi Burcu Erkeği Aşk Hayatı

  Terazi burcu erkeği son derece zevkli bir kişiliğe sahiptir. Güzel olan her şeyden hoşlanır. Hem kendisinin hem de karşısındaki insanın hislerine fazlaca değer verir. Yalandan nefret eder olabildiğince dürüst olmaya çalışır. Hoş, iyi niyetli ve kibar bir erkektir. Aşk hayatında verdiği sözleri yerine getirmeye çalışır. Kendisi nasıl davranıyorsa karşısındaki insandan da aynı davranışı bekler. Yumuşak ses tonlu, sakin Terazi erkeğinin his yönü oldukça kuvvetlidir. Partnerinden sürekli olarak tatlı sözler duymak ister.
   


Sayfayı Paylaş