Terazi Burcunu Etkilemenin Yolları

Konusu 'Terazi - Akrep - Yay' forumundadır ve Aylinn tarafından 5 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  Terazi Burcunu Elde Etmek İçin Altın Kurallar

  Terazi burcu birini etkilemenin tüm yollarını öğrenmek kolay değil, ama gerçekten öğrenmeye değer! Bu burçtakiler açık fikirli kişileri severler. Hızlı hareket etmenizi ve yaptığınız şeyin gerçekten farkında olmanızı beklerler.

  Hızlı Hareket Edin: Açık ara farkla, bir teraziyi etkilemenin en önemli yollarından biri, hızlı olmaktır. Bur burçtakiler, adeta flört etmek için yaratılmışlardır ve siz de hoşlandığınız teraziyi başka birinin elinizden almasını seyretmek istemezsiniz. Teraziler, flört etmeye bayılırlar ve gerçekten, bu flörtlerin randevusuz olduğu çok nadirdir. Eğer hoşlandığınız kişi yalnızsa ve teraziyse, elinizi çabuk tutun!

  Çok Kararsızdırlar: Terazilerle ilgili aklınızda tutmanız gereken en önemli şey, hiçbir şeye öyle kolay kolay karar veremedikleridir. Seçeneklerini mümkün olduğunca uzun süre ellerinde tutmak isterler ve en önemlisi de hiçbir şey için acele etmek istemezler, karar vermek dahil! Randevulara bayılırlar ama bu yetmez. Bir ilişkinin emek istediğini unutmayın!

  Mutlaka Kibar Olmalısınız: Bu burçtakiler, züppe ve kaba insanlarla kesinlikle beraber olamayacaklardandır. Kibarlık, onlar için çok ama çok önemlidir. İltifatları severler ve size gösterdikleri saygının aynısını sizin de onlara göstermenizi beklerler. Kapıların tutulması ve araba kapılarının onlar için açılması, teraziler için oldukça önemlidir.

  Açık Fikirli Kişileri Severler: Açık fikirli insanlardan ne kadar da etkilendiklerinden bahsetmiştik. Teraziler, kesinlikle dar görüşlü insanlarla yapabilecek kişiler değillerdir ve aslında sahip oldukları görüşlerin başkaları tarafından tuhaf ya da ilginç olarak nitelendirilmesi onları pek ilgilendirmez. Bütün seçeneklerini düşünmeli ve mutlaka ufkunuzu biraz da olsa açmalısınız, tabi eğer gerçekten terazi birini istiyorsanız!

  Dinlemeyi Bilin: Kibar olmanın onları elde etmek için ne kadar önemli olduğunu söylemiştim fakat onları dinlemeniz… Size onları dinlemenizi şiddetle tavsiye ederim çünkü onları dinlediğinizi hissettiklerinde deyim yerindeyse eriyip biteceklerdir. Dinlemenin aynı zamanda hatırlamayı gerektirdiği de unutmayın tabi ki, mesela eğer karşınızdaki terazi güllerden hoşlandığını söylediyse, ona alacağınız bir sonraki çiçek ne olmalıdır? Gül, tabi ki!

  Etkileyici Olmalısınız: Teraziler, genellikle kendilerini seven ve görünüşleriyle övünen insanlardır. Bu da demektir ki, aynısını partnerlerinden de beklerler. Partnerlerinin hoş görünmesini ve tüm varlığını ortaya dökmesini isterler. Bu, her zaman çok çok şık giyinip iki dirhem bir çekirdek görünmeniz gerektiği anlamına gelmez, ama mutlaka her zaman temiz ve düzenli olmalısınız!

  Önce Arkadaş Olmalısınız: Son olarak, bir terazi bir ilişkiye başlamadan önce partneriyle güçlü bir arkadaşlığının olmasını ister. Bu konuda emin olabilirsiniz, karşınızdaki terazi ilişkiniz adını koymadan önce, siz asla adlandıran kişi olmamalısınız. Şimdilik, ilk olarak arkadaşlığınızı ilerletmeye bakın!

  Bunlar, hoşlandığınız teraziyi kendinize çekebilmenin yollarından sadece birkaçı. En önemlilerinin, sınırlarınızı bilmek, arkadaşlığınızı korumak ve mutlaka kibar olmak olduğunu sakın unutmayın! Peki sizin daha önce bir teraziyle randevunuz oldu mu? Eğer olduysa, nasıldı?
   


Sayfayı Paylaş