Terazi burcu ve terazi burcunun özellikleri

Konusu 'Terazi - Akrep - Yay' forumundadır ve ot-gu tarafından 12 Nisan 2015 başlatılmıştır.

 1. ot-gu Genel Sorumlu


  Terazi Burcu Hakkında Herşey

  Yıldızınız: Venüs (Güzellik, sevgi ve güzel sanatları temsil eder)
  Grubunuz: Ateş, Negatif
  Burcunuzun cinsiyeti: Erkek
  Üstün yeteneğiniz: Dengeli ve ölçülü olmak
  Özelliğiniz: Saygı ve zariflik
  Emeliniz: Olgun, düzeyli dostluk kurmak
  Amacınız: Zengin olmak, düzenli bir hayat. Ama paraya önem vermez. Yıldızı Venüs (Sevgi) olduğundan bolluğa kavuşabilir.
  Yenmeniz gereken huyunuz: Gösterişten hoşlanmak
  Uğurlu gününüz: Cuma
  Uğurlu taşınız: Opal
  Uğurlu madeniniz: Bakır
  Uğurlu yıldızınız: Sabah yıldızı (veya diğer adıyla Venüs)
  Uğurlu renkleriniz: Açık pembe, açık mavi, turkuaz ve mat renkler Uğurlu çiçekleriniz: Unutma beni, pembe krizantem, pembe gül
  Uğurlu kokularınız: Gardenya, yasemin ve orkide
  Uğurlu müziğiniz: Romantik eserler
  Muhtemel hastalıklarınız: Böbrek, üreme organları, baş ve özellikler göz hastalıkları, lumbago
  Uygun olan eş: İkizler ve Kova
  Başarılı olacağınız meslekler: Müzisyen, ressam, heykeltıraş, şair, sahne ve film artistliği, el sanatları, mimar, çiçekçi, parfümcü, konfeksiyoncu, terzi, bankacı, politikacı, hukukçu, din işleri ve mühendislik.
  Olumlu yönler: Tamamen tarafsız, dengeli bir zihne sahip. İnce zevkli. Sanatçı yaradılışlı. Evlilikte ve ortaklıkta kusursuz. Toplumcuk ve toplu yaşamayı seven. Sevimli ve kibar. Başkalarının yeteneklerine ilham kaynağı.
  Olumsuz yönler: Karar almakta yeteneksiz. Zevk pesinde koşan. Başkalarını idare etme eğiliminde. Tamamen başkalarına bağımlı.

  Terazi burcu iş hayatı
  Terazi burcu insanları iş hayatında daima başarılı olabilir. Ancak şunu belirtmek gerekir; istemediği bir işte çalışıyorsa tembellik ve uyuşukluk gösterebilir. Yine de yaptığı her işi kendi işi gibi sahiplenir ve en iyisini yapmak ister. Bu nedenle daima başarıya koşan insanlardır. Para konusunda tutumludur ancak zevkleri için para harcamaktan çekinmezler. Gereksiz yere para harcamayı sevmezler.

  Terazi burcu aşk hayatı

  Terazi burcu insanları son derece romantik ve duygusaldır. Bunlar aşk hayatlarında nasıl bir kişiliğe sahip olduklarını bize söyleyebilir. Yine de, çapkın ve genel olarak yüzeysel ilişki kurduklarını, ciddi beraberliklerden uzak kaldıklarını unutmamalısınız. Aşk hayatları daima hareketlidir. Aşk hayatlarında, daima büyük sözler vermeye hazırdırlar. Sonsuz aşkı sunabilecek kişilerdir.

  Terazi burcunun olumlu yönleri

  Terazi burcunun olumlu yönleri arasında; uyumlu ve entelektüel olması en dikkat çekici olanıdır. Sosyal bir kişiliğe sahip olması, realist olması, nazik ve sevgi dolu olması diğer dikkat çekici olumlu özellikleridir. Ayrıca kibar, zarif, sevgi dolu ve sevimlidir. Sanatçı ruha sahip olmaları bir diğer olumlu özellikleri arasındadır.

  Terazi burcunun olumsuz yönleri
  Terazi burcunun olumsuz yönleri arasında; kararsızlık, kıskançlık ve tembellik en dikkat çekici özelliğidir. Yüzeyseldir, hemen her işe burnunu sokar. Zevkine aşırı derecede düşkündür. Gerçeklerden uzatır. Tüm bunlar Terazinin olumsuz özellikleri arasında bulunur.

  Burçlar kuşağında terazi
  Terazi burcu aşk tanrıçası olarak bilinen Venüs tarafından yönetilmektedir. Pozitif, hava grubuna bağlıdır ve erkeksi, öncü niteliktedir. Sembolü ise elinde terazi tutan bir erkek veya sadece terazidir. Ortaklık ve evlilik evi olarak bilinen yedinci evi temsil etmektedir. Uğurlu günü; Cuma, uğurlu sayısı; 6, uğurlu rengi; pastel tonlar ve uğurlu taşı; zümrüt'tür.
   


Sayfayı Paylaş