Terazi burcu özellikleri kadın

Konusu 'Terazi - Akrep - Yay' forumundadır ve Aylinn tarafından 5 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  Terazi Burcu Kadını

  Terazi burcu kadını cazibeli, güzel, estetik, yaşam dolu ve uyumlu yapısıyla dikkat çeker Hoşsohbettir ve insanlarla fikir alışverişinde bulunmaktan keyif alır. İyi huyludur ve güzellikten çok keyif alır.

  Güzellik anlayışı çok gelişkin olan terazi burcu kadınının kendine has bir tarzı vardır. Modayı takip etmekten ziyade kendine yakışanı kullanmayı tercih eder. Maddi değerlere fazlasıyla önem verir, çünkü ona göre bir çok güzelliğe ulaşmak için maddi güç bir araçtır.

  Rahatlıktan ve keyif yapmaktan hoşlanan terazi kadını, zora gelmeyi sevmez. her şeyin hazır bir şekilde ona sunulmasından çok büyük haz duyar. Ağır işlerle uğraşmak yerine işlerin estetik boyutuyla ilgilenmek onu daha çok mutlu eder.

  Terazi burcu kadını neşeli, hassas ve duygusaldır. Olayları kendi duygularına göre yorumlar. Önemli olan kendisinin ne hissettiğidir. Bu nedenle doğru bildiğini uygulamaktan çekinmez. Özgürlüğüne düşkün olan terazi kadını kısıtlanmaktan hoşlanmaz.

  Terazi burcu kadını erkekler tarafından kolayca fark edilir, çünkü karşı konulmaz bir cazibesi vardır. Eğer terazi kadını karşı tarafın kendini sevdiğine inanırsa, fazlasıyla sadık ve şehvetli bir partner olacaktır.Onun için evlilikte aşk gereklidir ve sevip sevilmediği bir ilişkiyi asla devam ettirmez.Sorumsuzluktan hoşlanmayan terazi kadını sürekli ilgi bekler.

  Terazi burcu kadını evlilikte kusursuz bir eştir ve çocuklarına düşkün olacaktır. Mutluluğu paylaşmayı seven terazi kadını aile bireylerine bu sevgisini en uygun şekilde yaymayı ve onları bu sevgi çemberinin içinde mutlu etmeyi bilecektir.

  Nelerden hoşlanır? Terazi burcu kadını sanatsal bir ruha sahiptir, bu nedenle sanat ile ilgili olan her şey ile ilgilenmekten hoşlanır. Özellikle müzik vazgeçemeyecekleri bir noktadır. Sosyal olarak aktif bir hayatı vardır ve arkadaşları ile birlikte vakit geçirmekten, eğlenmekten hoşlanır. Konuşmayı ve dinlemeyi seven Terazi burcu kadını sohbet etmekten hoşlanır.

  Hediye seçimi: Terazi burcu kadınına hediye almak istiyorsanız takı ve mücevher alabilirsiniz çünkü Terazi kadını bu takılara aşırı derecede düşkündür. Sosyal hayatında aktif olan Terazi kadınına gece çantası veya güzel topuklu bir ayakkabı alabilirsiniz. Parfüm alarak cazibesine katkıda bulunabilirsiniz. Terazi burcu kadını ile evli olanlar ise ipek gecelik alabilirler. Ayrıca evleri için hoş aksesuarlar hediye edebilirsiniz.
   


Sayfayı Paylaş