Terazi burcu özellikleri erkek

Konusu 'Terazi - Akrep - Yay' forumundadır ve Aylinn tarafından 5 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  Terazi Burcu Erkeği

  Terazi burcu erkeği kararsız, duygusal, romantik, iyimser ve yumuşak huylu yapısıyla dikkat çeker. Toplum içinde sevilen ve aranan bir dosttur. Karşılıklı güvene önem verir. Dürüsttür ve herkesin öyle olmasını ister.

  Terazi burcu erkeği meraklı ve öğrenmeye açık bir kişilik sergiler. İyi bir konuşmacıdır ve çevresindeki insanları bu yolla kolaylıkla etkiler. Sakinlik ve huzur onun için çok önemlidir ve ani duygusal çıkışlar onu yorar. Bakımlı olmayı sever ve temizliğe fazlasıyla önem verir. Çevresindeki kişilerin de öyle olmasını ister.

  Dostlarıyla karşılıklı fikir alışverişinde bulunmaktan hoşlanır. Uzun ve derin sohbetler yapmaktan keyif alır. Hassastır ve duygusal yönü daima ağır basar.

  Terazi burcu erkeği ikili ilişkilerde karşı cinste özellikle zerafet, akıl, mantık ve güzellik arar. Sert mizaçlı kadınlar ona hitap etmez. Terazi burcu erkeği aşık olduğu zaman ateşli ve sadık bir partner olacaktır. Sadakat onun için çok önemlidir.

  Terazi burcu erkeğinin ilişkileri uzun ömürlü olur. Evlendiği zaman saygılı, sadık, ince ruhlu ve düşünceli bir eş olacaktır. Çocukları sever ve iyi bir baba olmak için tüm çabasını sarfedecektir.

  Nelerden hoşlanır? Terazi burcu erkeklerini sanata olan ilgileri çok fazldır ve bu konuda bilgili olmaktan, araştırmaların içerisine girmekten, aktivitelerde bulunmaktan aşırı derece hoşlanır. Müzik, hayatlarının büyük bir bölümünü kaplar ve hoşlarına giden her türlü müziği dinlemekten hoşlanırlar.

  Hediye seçimi: Terazi burcu erkeğine hediye almak istiyorsanız, bu durumda müzik dinlemeyi ne kadar çok sevdiğini göz önünde bulundurun. Dinlemekten hoşlandığı sanatçının konserine bilet veya yeni çıkmış albümünü hediye edebilirsiniz. Müzik dinlemesi için yeni bir kulaklık, müzik çalar ya da haporlör alabilirsiniz. Ayrıca yeni ve etkileyici bir parfüm hediye edebilirsiniz. Ayrıca Terazi burcu erkeğine yeni çıkmış bir tablet de alabilirsiniz.
   


Sayfayı Paylaş