Terazi Burcu Meslekleri

Konusu 'Terazi - Akrep - Yay' forumundadır ve Aylinn tarafından 6 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  Terazi burcunun başarılı olacağı meslekler

  Terazi burcu insanları güzelliklere düşkündür. Bu nedenle moda işleriyle ilgili mesleklere uygun insanlardır. Güzellik yaratmayı da iyi bildikleri için grafiker, mimar ve dekorasyoncu olabilir. Ayrıca sanatsal olarak da gelişmiş bir ruha sahiptir. Meslek yaşantılarını bu alanlardan seçtikleri süre başarıyı yakalamalarında hiçbir sorun yoktur. Müzik ve medya ile ilgili alanlarda çalışmaktan büyük keyif alır ve yeteneklerini isteyerek sergiler.

  Denge ve adaletin gerekliği her alanda önemli rolleri vardır. Güzel sanatlar ve müzik denilince de akla Teraziler gelmelidir.

  Kararlı olmayı başarabilir, tembelliği yenebilir ve yalandan kaçınırsa başarılı olur. Ortak çalışmalar için de tercih edilen kişilerdir. Ortaklıkları genellikle verimli olur.

  Sanatçı, şair, müzisyen, heykeltraş, mimar, eksperlik, güzellikle ilgili konular, kozmetik sanayi, kuaförlük, berberlik, makyaj uzmanlığı, giyim, moda ve tekstil alanları, estetik, güzellik uzmanlığı da ideal mesleklerdir.

  Ticaret yapabilecek özelliklere de sahiptirler. Avukat, hâkim, diplomat, siyaset alanı, politika, sosyal uzmanlık başarılı olabilecekleri meslekler arasındadır.
   


Sayfayı Paylaş