Terazi burcu kadınını etkilemek için ne yapmalı

Konusu 'Terazi - Akrep - Yay' forumundadır ve Aylinn tarafından 5 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  Terazi Kadınını Elde Etmek İçin;

  Terazi kadını Venüs gezegeninin tüm kısmetlerinden kolaylıkla yararlanacak şekilde donatılmıştır. Ne giyse, ne sürse, ne taksa üstünde inanılmaz derecede güzel durabilir. Hani şalvar giyse yakışır derler ya, aynen öyle. Terazi kadını son derece mantıklı ve nerde nasıl davranacağını bilen bir kişidir. Onu kesinlikle saçı başı dağınık veya uyumsuz renk kıyafetler içinde göremezsiniz. Her zaman hazırlıklı ve her zaman şıktır. Maddeye oldukça önem veren bu kadın, kendisine rahat bir yaşam sunacak erkeği seçmek ister. Erkeğinde o kadar çok özellik arar ki, hani bütün bunların bir kişide toplanması neredeyse imkansızdır. Erkeğin çok şık, kültürlü, kibar ve nazik olmasını bekler. Bakışlarıyla kadını etkilemeli ve sözleriyle ona ne kadar güzel olduğunu söylemelidir. Huzur ve güvenlik vermeli ve bunu bir ömür boyu sağlayacağına dair de söz vermelidir. Terazi kadını eğer bir erkeği sevmişse kesinlikle ondan kurtulmanız kolay olmayacaktır.

  Terazi burcu kadınını etkilemek istiyorsanız öncelikle uyumlu bir davranış sergilemeniz gerekiyor. Öncelikle onunla dost olmaya çalışın. Giyim konusunda oldukça çekici seçimler yapmalı ve bakımlı olmalısınız. Romantizmden uzak bir erkekseniz hiç şansınızın olmadığını bilin. Güzel konuşmaya dikkat edin ve etkileyici konuşun, terazi kadınları argo kelimeler kullanılmasından hoşlanmazlar. Ona uyum sağlayın. Geçmişinizin hala üzerinizde etkisi olduğunu hissettirmeyin.

  Terazi Kadınını etkilemek için bir diğer nokta ise, maddi gücünüzün olması gerektiğidir. Onu şık yerlere götürmeli, değerli hediyeler alarak güzelliğini övmelisiniz. Onunla birlikte olmanın büyük bir şans olduğunu dile getirmeniz de inanılmaz hoşuna gidecektir. Önemli bir konu da, ısrarcı olmamanız gerektiğidir. Eğer sizinle o gün görüşmek istemiyorsa, kesinlikle üstüne düşmeyin. Gün içinde hatırını soran mesajlar yazarak varlığınızı hissettirin ama bunun dozunu gayet iyi ayarlayın. Yıldönümlerini asla ihmal etmeyin, hoş bir sürpriz yaparak ona özel bir hediye ile o günü dışarıda kutlamak için program düzenleyin.
   


Sayfayı Paylaş