Terazi Burcu Hangi Burçla Evlenmeli

Konusu 'Terazi - Akrep - Yay' forumundadır ve Aylinn tarafından 6 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  Terazi Burcu Uyumlu Evlilikleri

  Evlilik ister ama zeki, dengeye önem veren beyin uyumunu yakaladığı iyi bir eş bulmakta zorlanır. İdeal eşini kişisel dengesini bozmayacak, gürültü yapmayacak, bağırıp çağırmayacak nazik kişilerden seçer. İçindeki hisleri eşine karşı dışa vurmak yerine gözlemler. Eşinin ona karşı olan düşüncelerini önemser. Evliliğini dengeli bir şekilde yürütmeye çalışır.

  Uyumu bir başka Terazi ile hava grubu bireyleri İkizler ve Kovalarla yakalar. Tutkulu aşklarını ise Yengeç, Koç veya Oğlak ile evliliğe taşır. Zıtlıklar içinde tıpkı ying ve yang gibi dengesini bulabilir. İdeal eşi Akrep de olabilir. Derinliklerle yüzey arasındaki uyum Akreple ortaya çıkar.

  Kararsız Terazi'lerin evlenme kararı alması kolay olmaz. İlişkinin zamanla oturduğunu hissettiklerinde rahatlayacak ve karar vermeleri kolaylaşacaktır. Kendilerini güvende hissetmezlerse ona aşkınızda dürüst olduğunuzu hissettirmeniz gerekebilir. Bazen hiç olmayacak konularda kavga çıkartarak aşkınızı test ederler. Ama bir kere güvenirlerse evlenmeye karar verirler ve ilişkinin mutlu bir şekilde sürmesi için ellerinden gelen her türlü gayreti gösterirler. Terazi erkeği ve kadını, aşık oldukları zaman kendilerini eşlerine adarlar.
   


Sayfayı Paylaş