Terazi burcu erkeklerin genel özellikleri

Konusu 'Terazi - Akrep - Yay' forumundadır ve Aylinn tarafından 7 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  Terazi Burcu Erkeği Genel Özellikleri

  Terazi burcu erkeğini öncelikle kararsızlık ile anlatabiliriz. Hayatının her alanında aşk olsun, iş olsun, özel hayat olsun, alışveriş olsun ve aklınıza gelebilecek her şeyde kararsız bir kişiliğe sahiptir. Aslında bu durum kimi zaman başarılı olmasını, kimi zamanda başarısız olmasına neden olabilir. Bir yemeğe gittiğini ve menüde birçok seçenek olduğunu düşünün, karar vermesi oldukça uzun sürecektir.

  Terazi burcu erkeği her zaman yumuşak kalpli, yumuşak huylu ve iyimser bir kişiliğe sahiptir. İnsanları kırmak, yapacakları en son şeydir. Kendisi kırılsa dahi, insanlara karşılık verip kırmayı düşünmez. Hâl böyle olunca kalbi kırık gezen birçok Terazi burcu erkeği vardır. Ancak bu durum uzun sürmez, kendisini toplamayı iyi bilir. Onun uzun süre mutsuz olduğunu görmek imkansızdır. Yine de o konu hakkında düşünmeye devam edebilir.

  Terazi burcu erkeği son derece duygusal ve neredeyse tüm burçlar arasında en romantik erkektir. Kimse onun romantik olmadığını iddia edemez. Yaptıkları her hareket romantizme ve duygularına göredir. Sert çıkışları olmayan, ılımlı ve yumuşak davranışları olan, herkes tarafından beğenilen bir erkektir. Onunla tartışan ve anlaşamayan insan çok ama çok azdır. Herkes ile uyumlu olmasını bilir. Kimseyi kolay kolay davranışları ile yargılamaz.

  Terazi burcu erkeği yalan söylemekten ve yalan söylenmesinden hoşlanmaz. Zaten yüz yüze iken, Terazi burcu erkeği yalan söylemeyi başaramaz. Ne söyleyeceğini bilemez ve unuturlar. Ancak hayati meselelerde, yalan söylemek zorunda kaldığı durumlarda yalan söyleyebilirler. Ancak bu durum daima içlerini kemirir. Dürüstlük onlar için çok önemlidir. Kendisi ne kadar dürüst ise, karşısındaki insanlardan da aynı davranışı bekler. Yalan söyleyen insan, kolayca Terazi burcu erkeğinin gözümden düşer.

  Terazi burcu erkeği her zaman meraklıdır. Bir konu hakkında en ince detaylara bile sahip olmak ister. Hisleri oldukça kuvvetlidir. Hisleriyle birçok konuyu çözüme kavuşturabilir. Tüm burçlar arasında hislerini Terazi burcu erkeği kadar iyi kullanan başka bir burç pek yoktur. Her zaman öğrenmeye açık bir kişiliği vardır ancak kolay sıkılan bir yapıya sahip olması, bu konuda zaman zaman sıkıntılar yaşamasına neden olabilir.

  Terazi burcu erkeği son derece iyi konuşur. Konuşma tarzı ve kelimeleri özenle seçmeleri sonucunda insanları kolaylıkla etkileyebilirler. Terazi burcu erkeğinin konuşarak ikna edemeyeceği, etkileyemeyeceği insan çok azdır. İnsanlar onun büyülü dünyasında kendisini kaybolmuş bir şekilde bulabilir. Ayrıca Terazi burcu erkeği özgürlüğüne düşkündür ve kısıtlanmaktan hoşlanmazlar. Yapmak istediği bir şey varsa mutlaka yaparlar.

  Terazi burcu erkeği hayatını sakin ve huzurlu bir şekilde yaşamak ister. Kavgalı ortamlarda bulunmaktan nefret ederler. Her olumsuzluğu içine atar. Huzur, hayatları boyunca aradıkları bir şeydir. Duygusal iniş, çıkışlar Terazi burcu erkeğini kafa olarak yoran bir durumdur. Terazi burcu erkeği daima düzenli ve temiz olmak ister. Son derece bakımlı bir erkektir. Kendisi nasılsa, çevresindeki insanlarında öyle olmasını ister.

  Terazi burcu erkeği arkadaşları tarafından sevilen bir tiptir. Karşısındaki insanı uzun süre dinlemesini ve hoş sohbet etmesini bilir. Son derece rahat bir kişiliğe sahiptir. Sanatsal bir ruha sahiptir. Aslında sanat ile uğraşan birçok Terazi burcu erkeği vardır. Sanatla uğraşmasalar bile, sanatsal ruhlarından hiçbir şey kaybetmezler. Arkadaşları onlar için çok önemlidir. Onların düşüncelerine değer verir. Birlikte düşünceler içine girerler. Terazi burcu erkeği hassas bir kişiliğe sahiptir. Hayatında sert ve kavgacı insanlar bulmak nerdeyse imkansız bir durumdur.

  İnsanlar Terazi burcu erkeğini kolayca tanıdığını düşünebilir. Aslında kimse bu durumdan bu kadar emin olmasın. Terazi burcu erkeğini çözmek ve yeterince tanımak tecrübe ister. Terazi burcu erkeği oldukça açıl bir kişiliğe sahip olsa da bu durum hiç kolay değildir. Zaman zaman kestirilemeyen davranışlar sergiler. Kesin olan şudur ki, Terazi burcu erkeği ufak bir gülümseme ile insanların başını döndürebilir.

  Terazi burcu erkeği daima bu kadar tatlı ve sevimli olmayabilir. Unutulmaması gereken bir özelliği vardır. O, Terazi burcudur ve her şeyi tartmak, olumlu ya da olumsuz yönünü keşfetmek ister. Bu nedenle çoğu zaman düşünceli görünebilir. Böyle anlarda zamana ihtiyacı olan bir erkektir. Terazi burcu erkeğinin her zaman adaletli olduğunu unutmamak gerekir. Adaletsizliğine karşı duruşu ile dikkat çeker. Bu konuda uzun tartışmalara girmekten asla çekinmezler.

  Terazi burcu erkeği için ev hayatı ve ailesi çok önemlidir. Ne kadar çok sosyal bir kişiliğe sahip olsa da, ev hayatına daima değer verir. Haddinden fazla dışarıda vakit geçirmek, ailesinden uzak kalmaktan nefret eder. Ailesinde ki herkese karşı nazik, kibar ve saygılı davranır.
   


Sayfayı Paylaş