Terazi Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları

Konusu 'Terazi - Akrep - Yay' forumundadır ve Aylinn tarafından 5 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  Terazi Erkeğini Elde Etmenin Yolları

  Terazi burcu erkeği, tüm burçlar arasında en kurnaz, en ilginç, en centilmen erkektir. Bu erkek ile birlikte olmak isteyen bir kadın, pasif bir rol sergilemelidir. Başkaldıran, benim dediğim olacak diyen kadınların Terazi burcu erkeği karşısında hiç şansı yoktur.

  Eğer bir Terazi erkeğinin kalbini tam on ikiden vurmak istiyorsanız, zekanız, popülariteniz ve çevreyle olan sıkı bağlarınız onun ilgisini çekecektir. Çünkü Teraziler, popüler aynı zamanda zeki olan herkese aşık olabilirler. Cinsel yaşamlarında da aşk hayatlarında olduğu gibi nezaket ve estetiği birleştirerek karşındaki kişi mutlu etmeyi bilen Terazi erkeği, kendisine saygı duyan ve araştırmacı bir eş ile evlendiğinde mükemmel bir eş adayı olur. O karşındaki bilge kadına sonuna kadar sadık kalabilir.

  Terazi erkeği kibar, şık, zarif ve büyülü bir erkektir ve karşısındaki kadın tarafından övülmek ister. Bunu hak ettiğini de söylemek mümkün. Terazi burcu erkeğini etkilemek istiyorsanız, görgü kurallarını iyi biliyor olmanız ve uyguluyor olmanız gerekir. Tüm bunları uyguladığınız sürece, fiziksel olarak iyi ya da kötü olmanızın Terazi erkeği için bir önemi yoktur.

  Gizli kapalı davranan kadınlardan uzak durur. Sevgisine inandığı kişilerin daima yanında olur. Saldırgan ve baskın karakteri olan kadınlardan nefret eder. Terazi erkeği az konuşan, hal ve hareketler ile onu onaylayan kadınlardan fazlasıyla etkilenir.
   


Sayfayı Paylaş