Terazi Burcu Diğer Burçlarla Uyumu

Konusu 'Terazi - Akrep - Yay' forumundadır ve Aylinn tarafından 5 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  TERAZİ ile KOÇ: Gerginlik, bu ilişkinin kuyusunu kazacaktır. Koç saldırgan ve huzursuzdur. Terazi mükemmeli arar ve barışçı bir arkadaş ister. Yapılarındaki bu temel farklılık, kaçınılmaz kavgalara yol açacaktır.Gene de iyi bir cinsel beraberlikleri olabilir. İyi yatak odası, kötü oturma odası arkadaşlığı. Sıradan bir ilişki, sıra dışı bir evlilik.

  TERAZİ ile BOĞA: Boğa, romantik Terazi için fazla mülkiyetçi ve dünyevidir. Terazi, pek kısa bir sürede kıskanç bir arkadaş kazandığını anlayacaktır. Ne var ki, fiziksel açıdan uyumludurlar. Bu da bazı şeyleri çözebilir. Terazi, makul ve anlayışlı oluşu sayesinde, Boğa nın kızgınlığını ve inatçılığını yener. Terazi nin gözünün dışarıda olması Boğa yı çıldırtır. Eğlence ve oyun dolu bir ilişki; ancak uzun süre ayakta kalamayacak bir evlilik.

  TERAZİ ile İKİZLER: Her ikisi de sevgilerini dizginleyemezler. Aşkları dünyayı yerinden oynatabilir ama söz konusu ikili, bunu umursamaz. Gene de ideal bir ilişki. Her ikisi de ateşlidir ama ikisi de sahiplenme ve kıskançlık duygularından uzaktır. Birçok ortak yönleri vardır, yatakta da çok uyumludurlar. İyi bir ilişki, sıcak ve mutlu bir yuva.

  TERAZİ ile YENGEÇ: Yengeç aşırı eleştirici olabilir, özellikle de Terazi nin aşırı harcamaları konusunda. Yengeç evine yakın olmaktan hoşlanır, Terazi ise gezip tozmaktan. Yengeç faydacı ve cimridir, Terazi ise atılgan ve savurgan. Pek uyumlu gözükmüyor, ne dersiniz? Derinden bağlanan, güvenilir Yengeç, Terazi nin yüzeysel duyguları ve tutarsızlığı karşısında dehşete düşer. Katlanılabilir bir ilişki ve katlanılamaz bir evlilik.

  TERAZİ ile ASLAN: Bu ikili, birbirlerinin ihtiyaç ve isteklerine cevap verir. Aslan tutkulu, Terazi yapıcıdır. Ve her ikisi de sekse düşkündür. Yatak odalarına giden yol parlak yıldızlarla kaplı.Eğer egoları çatışırsa, Terazi teslim olacak taraftır. uyumlu Terazi için bu zaten fazla zor değildir. Strateji ve taktik silahlarıdır. Bu ateşli ilişki, tatlı ve sıcak bir evliliğe dönüşebilir.

  TERAZİ ile BAŞAK: Başak kurallar kitabıyla yaşar. Otsa bu Terazi ye hiç uymaz. Başka kişilik farklılıkları da vardır. Tutumlu Başak, parayla seksten fazla ilgilenebilir.Terazi bunu bağışlanmaz bulur. Başak dırdırcı ve eleştirici hatta hükmedici olabilir. Terazi bundan nefret edecek ve mutluluğu başka yerlerde aramaya başlayacaktır. Belirsiz bir ilişki,olabilecek en kötü evlilik.

  TERAZİ ile TERAZİ: Birbirlerine eşit tutkuyla bağlanırlar. Ortak pek çok noktaları vardır. Neşeli, sosyal, sevgi dolu bu insanlar uyuma ve güzelliğe de aşıktırlar. Ancak ilk heyecan geçtiğinde, büyük gerçek ortaya çıkar. Her ikisi de saklandıkları bulutların arkasından çıkarlar. Sevişmeleri mızmız bir nameye dönüşebilir. Yürüyebilecek bir ilişki.Ama evlilik için daha fazla olgunluk ve daha gerçekçi bir tavır gerek.

  TERAZİ ile AKREP: Akrep, sakin Terazi için fazla kıskançtır. Akrep in bu dillere destan kıskançlığı, en ufak bir flörte bile izin vermeyecektir. Terazi nin seks konusundaki gelişigüzel tavrı, Akrep i çileden çıkarır. Akrep hükmetmelidir. Terazi ayak uydurmalıdır. Fiziksel çekimleri azımsanamaz ama bu manyetik alan ikisi arasında bir patlamaya neden de olabilir. Tutkulu, fırtınalı bir ilişki. Evlilik için de aynı şey geçerli.

  TERAZİ ile YAY: Yay ın maceraya düşkünlüğü, Terazi yi asla sıkmaz. Terazi nin ufak tefek flörtlerini Yay hoşgörüyle karşılayacaktır, hatta eğlenecektir. İkisi de iyi bir yatak arkadaşıdırlar. Bu ilişkide sorun olabilecek şey, Yay ın uslanmak bilmez yapısı ve özgür kalma isteğidir. Terazi ise gerçek bir hayat arkadaşlığı ve evde sağlam bir temel arar. Bu konuları halledebilirlerse, hem kısa hem de uzun vadede iyi bir ilişki gibi görünüyor.

  TERAZİ ile OĞLAK: Oğlak Terazi ye karşı güçlü bir fiziksel çekim hisseder. Terazi de Oğlak ın tasarruf anlayışını yararlı bulur. Fakat Terazi nin tembel davranışları Oğlak ın burnundan solumasına yol açar. Ve Terazi de Oğlak ın gizli çıkarcılığı karşısında düş kırıklığına uğrar. Oğlak,Terazi nin bu denli sosyal oluşundan hoşlanmaz. Bu ikili arasında, başarılı bir evlilik için olmaması gereken kişilik çatışmaları vardır.İlişkileri de kısa ömürlü olur.

  TERAZİ ile KOVA: Bu ikilinin arasındaki uyum meşhurdur. Macera dolu bir yaşantı için Terazi, Kova yı arar. Sosyallikten zevk aldıkları için halka yönelik işlerde çalışacaklardır. Birçok arkadaşları vardır. Gene de kendi özel zevklerini tatmin etmek için yollar bulurlar. Güzel bir sevişmeleri olacaktır yatağı yapmayı unutsalar da !- Seksi bir ilişki, heyecan verici bir evlilik.

  TERAZİ ile BALIK: Karmaşık bir birleşim. Balık ın narinliği,hassalığı ve kendini adama duygusu Terazi nin hoşlanacağı şeylerdir.Ne var ki Balık, baskın burçlardan biri değildir ve ihtiyaç duyduğu önderliği Terazi nin ona sağlaması zordur. Terazi, bir süre sonra, Balık ın gına getiren bağımlılığından nefret eder. Balık da Terazi nin dış dünyaya duyduğu ilgiyi onaylamaz. Terazi hırçınlaşınca,Balık ın dünyası yıkılır. Hem ilişki hem de evlilik, üzüntüden başka bir şey getirmez.
   


Sayfayı Paylaş