Terazi Burcu Bebeğinin Özellikleri

Konusu 'Terazi - Akrep - Yay' forumundadır ve Aylinn tarafından 5 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  Terazi Bebekleri 23 Eylül - 23 Ekim

  Terazi bebekleri daha doğdukları ilk günden itibaren güzel ve tatlı yüz ifadeleriyle herkesin beğenisini kazanırlar. Gülümsediklerinde ortaya çıkan sihir adeta tüm odaya yayılır. Terazi bebeği en katı kalbi bile yumuşatmasını bilir. Kendisine yapılan sevgi gösterilerine mutlaka karşılık verir. Terazi bebeği gülümsemenin gücünü ve bu yolla istediği şeyi elde edebileceğini kısa zamanda öğrenir.

  Teraziler, bebeklikte bile uyumlu ve sakin tavırlarıyla dikkat çekerler. Küçük yaşlarında bile temizliğine, elbiselerinin düzenine ne kadar dikkat ettiğini, insanlara karşı nasıl son derece nazik ve terbiyeli tutumlar takındığını görüp şaşırabilirsiniz. Kızdığı zaman insanların hatalarını öne çıkarıp onları yerden yere vurmak yerine sessiz kalmayı tercih edebilir. Sevgi ve uyum ihtiyacıyla doğan Teraziler, sizin de ona uyumlu bir ortam vermenizi ve sevginizi hiçbir zaman duraksamadan göstermenizi isteyecektir.

  Terazi bebeklerine kendi kararlarını kendilerinin vermeleri gerektiği öğretilmelidir. Bazen kararsızlıkları o kadar belirgindir ki hangi çorabı ilk önce giyeceklerine bile karar veremeyebilirler. Ondan birşey istediğinizde bunu yapmaması veya ertelemesi tembel olmasından değildir. Terazi burcu bir karar vermeden önce herşeyin artısını eksisini ayrıntılarıyla inceleyerek uzun bir düşünme döneminden sonra kararını verir. Bu yüzden ona karar verirken zaman tanımalısınız.

  Terazi burcu çocukları çok renkli kıyafetlerden çok hoşlanırlar, aynı zamanda kaliteli ve pahalı şeyleri de severler. Tiyatro ve müziğe karşı yetenekleri çok gelişmiştir.
   


Sayfayı Paylaş