TEMSA Kaptanlar Kulübü üyelerine uzaktan eğitim veriyor

Konusu 'Oto Haber' forumundadır ve OrKuN tarafından 23 Aralık 2008 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  TEMSA Kaptanlar Kulübü,
  üye kaptanların kişisel gelişimlerine destek olmak amacıyla "İnternete Dayalı Uzaktan Eğitim" modelini hayata geçirdi.TEMSA Kaptanlar Kulübü'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, "www.kaptanlarkulubu.org" üzerinden hayata geçirilen "internete dayalı uzaktan eğitim" projesi ile kaptan şoförlerin mesleki eğitimlerine ve kişisel gelişimlerine destek olunduğu belirtildi.

  [​IMG]

  Kaptanların, düzenlenen eğitimlerle her ay belirli konularda uzmanlıklarını artırmalarının yanı sıra, istedikleri yer ve zamanda, öğrenim sürelerini diledikleri gibi planlayarak, mesleki alanda gelişim sağladıkları belirtildi.
  TEMSA Teknik Eğitimler Yöneticisi Nurettin Çolak tarafından hazırlanan eğitimlerin ilkinin bu ayın sonuna kadar "Güvenli Sürüş Teknikleri" konusunda yapıldığı kaydedildi.

  Bu arada, kaptanların her eğitimin ardından internet üzerinden teste tabi tutuldukları belirtildi. Testte hatalı cevap verilmesi halinde, eğitim programının ilgili konuya dönerek kaptanın o konu hakkında tekrar çalışmasına olanak verdiği, yapılan testler sonrasında başarılı olanlara katılım belgesi verildiği ifade edildi..
  22.12.2008, Pazartesi
   


Sayfayı Paylaş