Televizyonda Yılbaşı Programları 2013

Konusu 'TV Dünyası' forumundadır ve elif tarafından 30 Aralık 2012 başlatılmıştır.

 1. elif Moderator


  Televizyonda Yılbaşı Programları 2013
  Bu Yıl Yılbaşı Gecesi Televizyon Programları Oldukca Canlı, İşte 31 Aralık Akşamı Tüm Kanalların Yılbaşı gecesi Özel Programları

  2013 yılına az bir zaman kala yılbaşı planlarıda yapılmaya başlandı. Kimileri tercihini dışarda eğlenmekten yana kullanırken büyük bir çoğunluk da yılbaşı gecesini evinde geçirecek.

  Bu büyük çoğunluğu elde tutabilmek için tüm kanallar da yılbaşı eğlencesi yarışına girmiş durumda. Her ne kadar eski yılbaşlarını aratsa da her kanalın özel yılbaşı programları izleyicileri ile buluşmayı bekliyor.

  Show Tv'de 2013 Yılbaşı Akşamı Neler Var?

  Show TV yılbaşı ekranında yeni yarışması Yaparım Bilirsin'in özel bölümü ve Cahide'de çekilen özel eğlence programı yayınlanacak.

  Show TV, bu yılbaşı gecesi en hareketli şarkılara, en göz alıcı şovlara ev sahipliği yapıyor. Ünlü sanatçılar, gözde gece kulübü Cahide’nin sahnesinden Türkiye’yi coşturuyor.

  Kanal D'de Yılbaşı Akşamı Neler Var?

  Kanal D yılbaşı akşamı Ben Bilmem Eşim Bilir'in yılbaşı özel programını ekrana sürecek. Çeşitli sürprizlerin yer aldığı yarışma 20.00'de ekranlara gelecek.Kanal D'nin ikinci sürprizi ise Yalan Dünya'nın yılbaşı özel bölümü olacak. Pazartesi akşamı 22.00'de ekrana gelecek olan Yalan Dünya'da ünlü şarkıcı Kenan Doğulu konuk oyuncu olarak yer alacak.

  Star Tv'de 2013 Yılbaşı Akşamı Neler Var?

  Star TV'nin ise yılbaşında büyük bir sürprizi var. Ekranların en çok izlenen yarışmalarından O Ses Türkiye'de bu defa ünlüler düello yapacak ve yarışacak. Hülya Avşar, Hadise, Murat Boz ve Mustafa Sandal'dan oluşan jüri üyeleri, yüzleri yine sahne dönük olarak bu defa ünlü isimleri dinleyecek.

  Kim olduklarını bilmedikleri ünlü isimler sahnede müzik performanslarını ortaya koyarken, ortaya çok ilginç bir program çıkacak. Acun Ilıcalı'nın büyük bir gizlilikle hazırlıklarını yürüttüğü O Ses Türkiye yılbaşı özel programında herkesi şaşırtacak ünlü isimlerin sahne alacağı belirtildi.

  Star'ın yılbaşı ekranında O Ses Türkiye'den sonra Bir Erkek Bir Kadın'dan özel bölüm ve Orhan Gencebay'la Bir Ömür konseri de ekrana gelecek.

  NTV'de 2013 Yılbaşı Akşamı Neler Var?

  NTV ise yılbaşı akşamı yine sürpriz programlarla yayında olacak. Star TV'de yayınlanan 'Eyvah Düşüyorum' yarışması yılbaşı akşamı özel programıyla NTV'de olacak.

  Eyvah Düşüyorum'da bu defa ünlü isimler yarışacak ve soruları bilemedikleri takdirde yarışmanın meşhur çukuruna düşecekler.

  ATV'de 2013 Yılbaşı Akşamı Neler Var?

  ATV yılbaşı akşamı komedi dizisi Alemin Kıralı'nın özel bölümünü yayınlayacak. Alemin Kıralı'nda Safiye Soyman ve Faik Öztürk konuk oyuncu olarak yer alacak.
   


Sayfayı Paylaş