Tek Fare ile 4 Ayrı Bilgisayarı Kontrol Edin

Konusu 'Teknoloji Haberleri' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 15 Eylül 2011 başlatılmıştır.

 1. GuNaHKaR Well-Known Member


  "Mouse without borders" (sınırları olmayan fare) adlı bu araç, tek bir fare ile aynı anda birbirine bağlı 4 ayrı bilgisayarı yönetebiliyor.

  Aynı anda birden fazla PC ile çalışan kullanıcılar için son derece faydalı olacağını tahmin ettiğimiz "Mouse without borders", tüm bu PC'lerde senkronize yapmanız gereken işleri kolaylıkla halletmenizi sağlıyor. Örneğin bir bilgisayarda yer alan dosyayı bir diğerine kopyalayıp yapıştırmak istediğinizde normal şartlarda bunu ancak alternatif yöntemlerle (e-posta göndermek, FTP'ye yüklemek, Dropbox gibi bir uygulama kullanmak gibi) yapabilirken, bu araç sayesinde tek yapmanız gereken dosyayı ilk PC'den kopyalamak, ve fareyi diğer PC'nin ekranına götürerek yapıştır komutunu seçmek. Aynı ağ üzerinde yer alan bilgisayar arasında sürükle bırak özelliğini de destekleyen bu program aynı zamanda tüm bilgisayarlarda tek bir klavye kullanmanıza da olanak veriyor.

  Ağdaki tüm bilgisayarlarınıza giriş yapma imkanına da sahip olmanızı sağlayan "Mouse without borders" programını aşağıdaki linkten indirebilirsiniz arkadaşlar.

  Microsoft download from The Garage: Mouse without Borders - Next at Microsoft - Site Home - TechNet Blogs
   


Sayfayı Paylaş