Tek ekranda çift görüntü!

Konusu 'Ev Teknolojileri' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 7 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

 1. GuNaHKaR Well-Known Member


  Range Rover: Tek ekranda çift görüntü devri. Range Rover'ın yeni modellerinde bulunan ekran sürücüye farklı yolcuya farklı muamele edecek!
  Range Rover'ın yeni 510 HP serisinde yer alacak olan ekran çift görüntü yayınlayacak şekilde geliştirildi. Yani sürücü ve yolcu için, kendi bakış açılarına göre farklı görüntüler yayınlanacak. Aynı ekranda sürücü farklı bir görüntü, yolcu için farklı bir görüntü görecek. Türünün ilk örneklerinden biri olan bu çift görüntülü ekran, 2010 model Range Rover'larda kullanıma girecek.

  [​IMG]

  Ekranın sürücüye özel olan bölümü GPS bağlantısı ile harita ve yol durumu hakkında bilgiler iletirken, yolcu koltuğunda oturanlar ise sıkılmamak için yolculuk boyunca istedikleri bir filmi izleyebilecekler.

  Kullanılan bu özel teknoloji sayesinde ön panelde bulunan kısıtlı alanı mümkün olan en iyi şekilde değerlendiren Range Rover, bir yandan sürücünün dikkatini dağıtacak görüntüleri ondan saklarken, diğer yandan da istediği yere daha hızlı gidebilmesi için ihtiyacı olan tüm bilgileri sağlayabilecek.
  chip
   


 2. ot-gu Genel Sorumlu

  güzelmiş, uzun yolda yandakiler uyumaz artık :)
   

Sayfayı Paylaş