Technobest 2008 ödülü yeni Skoda Suberb in oldu

Konusu 'Oto Haber' forumundadır ve OrKuN tarafından 6 Şubat 2009 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  'Technobest 2008' ödülü yeni Skoda Suberb'in oldu
  Aralarında Türkiye’nin de bulunduğu, gelişmekte olan 15 Avrupa ülkesinin önde gelen otomotiv editörlerinin jüri üyeliğini yaptığı “AUTOBEST” yarışmasında Skoda Superb’in sahip olduğu benzersiz bagaj açma sistemi “Twindoor Teknolojisi“ TECHNOBEST 2008 ödülünü almaya hak kazandı.

  [​IMG]

  Avrupa’nın en büyük ikinci bağımsız otomobil jürisi olma özelliğine sahip “Autobest” organizasyonunu Türkiye’nin yanı sıra, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Kıbrıs Rum Kesimi, Hırvatistan, Makedonya, Yunanistan, Macaristan, Polonya, Romanya, Rusya, Sırbistan, Slovakya, Slovenya ve Ukrayna ülkelerinin otomotiv editörleri oluşturuyor.

  Geçtiğimiz yıl “2007 yılının En İyi Şirketi” seçilen Skoda, bu yıl aynı organizasyonda Skoda mühendisleri tarafından geliştirilerek patenti alınan Superb’in sahip olduğu benzersiz bagaj açma sistemi Twindoor ile “En İyi Teknoloji” ödülünü almaya hak kazandı.

  Yeni Superb’in en büyük yeniliklerinden biri olan akıllı ve kullanışlı bagaj açma sistemi twindoor, istendiği takdirde sadece arka bagaj kapağını açıp aracın içine küçük çantaları koymaya imkan tanırken, ayrıca istenirse de bagajın arka camı da dahil olmak üzere bütün bagaj kapağının açılmasını sağlıyor. Böylelikle kolay erişilebilen ve eski modeline göre 85 litre daha geniş olan bagaj, 565 litre ile kendi sınıfındaki en geniş yükleme hacmini sunarken ve geniş bagaj alanı kapasitesi ile üst segment modellerinin de önüne geçiyor.

  29 Ocak 2009 tarihinde İstanbul’da gerçekleştirilen ödül töreninde Skoda Auto B Sınıfı Ürün Yönetim Müdürü Ing. Oldrich Brabec yaptığı konuşmada "Bu ödül Twindoor sistemi ile Skoda'nın teknolojiye yaptığı yatırımın bir göstergesidir. Yeni Superb'in başarısında bu sistemin payı çok büyüktür. Skoda büyük bir değişim geçirmektedir ve bu akşam aldığımız bu ödül bizim doğru yolda olduğumuzu bir kez daha ispatlamıştır." dedi..
  05.02.2009, Perşembe
   


Sayfayı Paylaş