Tarkan Uyuşturucu Tedavisi Görecek Mi

Konusu 'Medya Haber' forumundadır ve elif tarafından 24 Ocak 2013 başlatılmıştır.

 1. elif Moderator


  Tarkan Uyuşturucu Tedavisi Görecek mi?

  Megastar Tarkan Uyuşturucu Tedavisi Görecek, Tarkan'ın uyuşturcu davasında savcı mütalaasını açıkladı.

  Hatırlayanlar vardır; geçtiğimiz yıl aralarında Tarkan'ın da bulunduğu 17 kişi uyuşturucu kullanmak ve bulundurmak suçundan gözaltına alınmıştı.

  Mütalaada Tarkan’ın evinde gözaltına alındığı, evinde yapılan aramalarda elbise dolabının içindeki çelik kasada 2 adet poşet içinde 8 gram, hediyelik eşya kutusu içinde 1.5 gram ve el çantası içinde de 3 gram olmak üzere toplam 12.5 gram esrar bulunduğu belirtildi.

  Esas hakkındaki görüşünü açıklayan Cumhuriyet savcısı, Tarkan Tevetoğlu hakkında tedavi ve denetimli serbestlik tedbiri uygulanmasını talep etti. Yani Tarkan'ın karara göre tedavi görmesi gerekiyor.
   


 2. ot-gu Genel Sorumlu

  Konu ile ilgili Tarkan'dan basın açıklaması geldi. işte o açıklama:

  Görülmekte olan davamın 23 Ocak 2013 tarihinde yapılan duruşmasında Savcılık Makamı bir mütalaada bulunmuştur. Yasal süreçler ile ilgili aşamalar konusunda Avukatlarım sizleri bilgilendiriyor olacak. Tüm dava süreci boyunca hukuka ve adalete uygun davrandım. Henüz sonuçlanmamış ve yargılaması devam eden bir dosya ile ilgili gerçek olmayan haberlerin yayınlanması beni de sevenlerimi de üzmektedir.Bu konuda tüm medya mensuplarının özenini rica ederim.

  Saygılarımla,
  Tarkan
   

Sayfayı Paylaş