Tarçın Nasıl Zayıflatır, Tarçınla Nasıl Zayıflanır

Konusu 'Diyet-Fitness' forumundadır ve GamZe tarafından 17 Haziran 2012 başlatılmıştır.

 1. GamZe Moderator


  Tarçın Nasıl Zayıflatır, Tarçınla Nasıl Zayıflanır
  zayıflamak için tarçın nasıl kullanılır, tarçının zayıflamaya etkisi, tarçının zayıflamaya faydası

  Bal ve tarçın karışımının bu hastalıkların yanı sıra zayıflama da etkili olduğu ifade edilmektedir. İşte bu noktada bu karışım zayıflamak isteyen ve diyet yapanların da dikkatini çekiyor. Pek çok yöntemi deneyen ve zayıflamak isteyen insanlar bal ve tarçın karışımını hem basit hazırlanışı hem de şifa dolu etkisi nedeniyle gönül rahatlığı ile kullanıyorlar. Bu yöntemle zayıflama yolunda önemli bir adım atıyorlar. Zayıflamak için yapmanız gereken bu basit karışımı hazırlayıp kullanmak.

  Bal ve tarçın Karışımı nasıl hazırlanır: Bir bardak su içerisine eşit miktarda bal ve tarçını koyun ve kaynatın. Bu karışımı, her gün kahvaltıdan yarım saat önce aç karnına ve yatmadan önce için. Aslında diğer diyet programlarında olduğu gibi burada da kilo vermeniz için bu programı düzenli olarak uygulamanız gerekir.

  Bu karışımın diğer bir özelliği de düzenli olarak içildiğinde, yüksek kalorili diyet alınsa bile, vücutta yağın birikmesine engel olmasıdır. Yani bal ve tarçın karışımı ile vücudunuzda yağ birikmesine engel olabilir ve sonuç olarak daha rahat ve sağlıklı olarak kilo verebilirsiniz. Tabiî ki sabırla ve düzenli olarak kullanmanız şartıyla.
   


Sayfayı Paylaş